top of page

COPYTRADING

JIJIJI.JPG

Společnost VERSE NETWORK se zabývá automatickým obchodováním na forexu propojením umělé inteligence a zkušených traderů.

Firma je maximálně transparentní. CEO je dohledatelný na sociálních sítích a veřejně vystupuje v rozhovorech, které vám velmi rád přeložím - brzy je najdete na mém webu.
Obchodní výsledky CEO a týmu traderů jsou dohledatelné 6 let zpět na platformě myfxbook. Firma aktuálně nabízí propojení vašeho soukromého účtu u brokera TEGAS FX a jejich ověřených strategií. Výdělky jsou zde velmi zajímavé. Rád vás o tom přesvědčím. 

Facebook

Mám nový FB.

Přidej si mě, ať jsme v kontaktu

Telegram

Přidej se do naší telegramové skupiny pro nové info

Youtube

Odebírej moje youtube videa, ať nepříjdeš o novinky

Kontakt

Máš otázky?

Napiš mi, odpovím do pár hodin

!!! POZOR !!!

VERSE NETWORK UDĚLALI VELKÉ ZMĚNY


Pokud jste nový členové, kupte si balíček pouze v hodnotě $100. Tento balíček vám nebude vydělávat, ale kvalifikuje vás pro obchodování na burze TEGAS FX. Budete tak moci používat strategie týmu VERSE NETWORK a připojit se k nim se svými financemi formou copytradingu. Taková služba u jiných firem stojí mnohem víc, můžete mi věřit, že tohle je naprosto směšná částka za to co máme nyní k dispozici.

Stávající členové, nedokupujte ve VERSE NETWORK další balíčky. Pokud to uděláte, nic vám nevydělají, tyto dokupy mají smysl pouze pro síťaře, ale pro samotáře ne. 
VERSE NETWORK tímto ukončil výdělky na této platformě, obchoduje se nyní pouze na burze TEGAS FX formou copytradingu. 

Když se nad tím zamyslíte, tak tohle není negativní informace. PRÁVĚ NAOPAK !!!

Z minulosti víme, že podobné projekty zaměřené na nákup investiční balíčků nemají dlouhou životnost a dříve či později se dostanou do problémů (regulační orgány, kontroly, zatížení provizním systémem atd.)
CEO společnosti proto přišel s tímto geniálním nápadem to celé přesměrovat na burzu TEGAS FX a pokračovat v byznysu, ale trochu jinak, bezpečněji. Je to v podstatě stejné jako by jste si u VERSE nakupovali investiční balíčky, s tím rozdílem, že teď držíte své peníze vy sami na transparentním ověřeném účtu na burze TEGAS FX, a můžete si s nimi dělat co chcete. Teď se nemůže stát, že projekt skončí a vy přijdete o své peníze. Nemůže se to stát, protože vy jen kopírujete jejich ověřené strategie, neposkytujete jim finance, to je obrovský rozdíl. Je to prostě klasická burza jako například Binance a další. 

VERSE NETWORK - stručný obrázkový návod jak se zaregistrovat

VERSE NETWORK - zde najdete postup jak provést deposit a jak nakoupit aktivační balíček

Zaregistrovat se do VERSE NETWORK můžete kliknutím na tohle tlačítko

COPYTRADING NA BURZE TEGAS FX

Přátelé, již několikrát jsem zmiňoval, že VERSE NETWORK je naprosto unikátní služba, která nemá konkurenci. A velmi rád vám to dokážu. 
Z příspěvku nahoře v červeném rámečku už víte, že vydělávání s investičními balíčky už skončilo
Nyní je tu možnost se připojit k burze TEGAS FX a vydělávat pomocí copytradingu.
 

JAK TO FUNGUJE?

Podmínky jsou následující: Musíte být zaregistrování v projektu VERSE NETWORK a musíte mít zakoupený balíček za $100 (ne více, funguje to jako aktivační poplatek pro přístup k copytradingu na TEGAS FX) 
Pak teprve budete mít přístup k VERSE NETWORK strategiím, které budete moci kopírovat a stačí vám na to vklad na burze TEGAS FX pouze $100

Další podmínkou je, že se musíte na burzu TEGAS FX zaregistrovat přes tyto stránky kliknutím na tlačítko REGISTRACE níže, jinak ke strategiím přístup mít nebudete. Je to tímto způsobem s VERSE NETWORK propojené  a funguje to pouze takto. 

Zde najdete kompletní návod krok za krokem jakým způsobem propojit VERSE NETWORK a burzu TEGAS FX, jak se zaregistrovat, jak udělat verifikaci, jak zabezpečit účet, jak vložit deposit a zainvestovat do své první strategie, dále si ukážeme rozbory jednotlivých strategií, které si i porovnáme a samozřejmě uvidíte také moje výsledky

Už nemusíte riskovat v projektech, kde vás stejně nakonec okradou. Vidíte sami, že jsem během pouhých 15 pracovních dnů vydělal +16.55%. Peníze držím já na svém účtu na burze a podvodným projektům se už můžu jenom smát :-)

ii.JPG

UPDATE 11/10/2023

Přidal jsem novou investici do dalších dvou strategií po $100, to znamená do strategie VMOON MODERATE a do DELTAFORCE AGRRESSIVE. Jak vidíte, obrázek je tedy z 11/10/2023, kdy jsem tam peníze zrovna vložil, není tam ještě žádný zisk. 

N
aopak u strategií VERSE AI - 2 a GOLD MASTER tu máme výsledky za 1 měsíc. 
Strategie VERSE AI - 2 je v zisku + 20.
02%
Strategie GOLD MASTER je v zisku
9.32%

a.JPG
b.JPG

Statistiku pro další měsíce najdete kliknutím na tlačítko níže:

Jak už jsem psal na výše, tým Verse Network se rozhodl z nabídky burzy Tegas odstranit některé strategie (Goldmaster, Vmoon a Deltaforce), které byly opravdu velmi rizikové a jen se testovali. 
V nabídce tedy zůstávají pouze 3 strategie, které mají velmi nízkou míru rizika a dlouhou a ověřenou historii.

Kompletní denní výsledky všech strategií od samého spuštění najdete zde sekci výsledky

Podrobný návod v češtině máte samozřejmě nahoře, stačí kliknout na tlačítko NÁVOD. Ale možná jsou tu tací, kteří by návod dělat podle originálního videa v angličtině.

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Aktivační vklad VERSE NETWORK: 100 usdt

Minimální vklad TEGAS FX: $100

Výplata: minimum 20 usdt

Zisky: až 20% měsíčně (5 dní v týdnu) formou copytradingu na burze TEGAS FX

Vklad VERSE NETWORK: Usdt trc20 nebo kartou Visa - Mastercard

Výběr VERSE NETWORK: Usdt trc20

Vklad TEGAS FX: Usdt trc20, Usdt Erc20, Btc, Etc, Peněženka Adv Cash, bankovní převod

Výběr TEGAS FX: Usdt trc20, Usdt Erc20, Btc, Etc, Peněženka Adv Cash, bankovní převod


DOPORUČENÍ: při posílání Usdt do Verse Network nebo do TEGAS FX vždy raději pošlete o 1 usdt více, ať vám to na balíček vyjde.

Jako uživatel se nemusíte o nic starat. Vše je otázka pár kliknutí a o zbytek se už postará tým VERSE NETSWORK. Nemusíte být ani přihlášení na svém účtu, funguje to offline. Vše je v jejich režii. Vy jen sledujete své zisky na svém TEGAS FX účtu.

STARŠÍ VIDEA O VERSE NETWORK, KTERÁ UŽ NEJSOU AKTUÁLNÍ

Výstřižek.JPG

V různých podvodných projektech na internetu se můžete setkat s podobnými obrázky, většinou se jedná o herce, nastrčené figurky nebo podvodníky. Tady vás mohu ubezpečit, že se jedná o reálné osoby, které mají dohledatelnou historii a výsledky (vše si ukážeme ve videu)
Zde je například fotka CEO s hlavními tradery MARKEM OWENEM a STEFANEM BURKARDEM

photo_2023-06-13_17-15-14.jpg
photo_2023-06-12_00-01-41.jpg

Hlavní kancelář v Dubaji

Týmy z celého světa nebo i jedinci mohou navštívit kancelář VERSE NETWORK v Dubaji. Zájemci zde mohou potkat přímo CEO společnosti nebo členy trading týmu. 

CEO společnosti je často vidět v různých rozhovorech. To je velmi dobré znamení. Vystupuje veřejně a firmu se nebojí reprezentovat

vlcsnap-2023-06-18-12h29m55s180.png
vlcsnap-2023-06-18-12h30m57s250.png

Společnost VERSE NETWORK je samozřejmě plně licencovaná firma

hh.JPG
maxresdefault.jpg

To co je v jiných projektech nemyslitelné je ve společnosti VERSE NETWORK naprostý standard. Můžete zde totiž zainvestovat pomocí platební karty VISA nebo MASTERCARD. 
Video níže je sice v angličtině, ale není potřeba rozumět, stačí když budete dělat přesně to co vidíte na obrazovce. Když si video přehrajete přímo v platformě YOUTUBE, tak si v nastavení můžete zvolit automatické české titulky. Jakmile to bude možné, udělám k tomuto videu český dabing.

Pokud vám z nějakého důvodu platba kartou nejde (problém ze strany banky nebo poskytovatele karty), jsou tu samozřejmě jiné alternativy. Mám velmi dobré ohlasy na směnárnu KRIPTOMAT nebo můžete na nákup USDT TRC 20 použít i burzu BINANCE, možností je hodně. Obě směnárny najdete v odkazu níže.

Tady si můžete prohlédnout originální prezentaci společnosti VERSE NETWORK v angličtině. Najdete tam další zajímavé detaily, které jsem tu nezmiňoval + celý kompenzační plán pro ty z vás, kteří by rádi projekt doporučovali ostatním

ZAKLADATEL PROJEKTU A JEHO TÝM

VKLADY PLATEBNÍ KARTOU

PDF PREZENTACE KE STAŽENÍ

youtube-logo-preview.png

ODEBÍRAT

Nezapomeňte se přihlásit k odběru nových videí

facebook-icon-black-and-white-21.png

facebook

Přidejte si mě do přátel, takto můžeme být stále v kontaktu

bottom of page