top of page

VERSE NETWORK - deposit a nákup

Kliknutím na tohle tlačítko se dostanete do přihlašovacího okna

Do přihlašovacího okna napíšete svůj email, kterým jste se registrovali a heslo

2.JPG

Kliknutím nahoře vpravo na vaši přezdívku se vám otevře menu, kde dole kliknete na MY PROFILE, kde si nastavíte dvoufázové ověření, kterým si ještě více účet zabezpečíte. 

4.JPG

Vlevo nahoře klikněte na WALLETS a následně na DEPOSIT

3.png

Pak klikněte na tlačítko DEPOSIT

vlcsnap-2023-06-18-06h00m56s60.png

Pokud chcete nakupovat za usdt trc20, klikněte na CRYPTO, do okénka napište vámi zvolenou částku a klikněte na REQUEST DEPOSIT. Vy samozřejmě vložte deposit jen 101$, nic víc !!!

vlcsnap-2023-06-18-06h01m39s189.png

Okopírujte usdt trc20 adresu, a odešlete na ni potřebnou částku, doporučuji vždy poslat 1 usdt navíc ať máte jistotou že budete mít přesnou částku na nákup. Až peníze odešlete, klikněte na tlačítko I TRANSFER THE AMOUNT. Vy samozřejmě vložte deposit jen 101$, nic víc !!!

vlcsnap-2023-06-18-06h01m53s94.png

Pokud nemáte zkušenost nebo možnost odeslat usdt trc20, můžete zvolit platbu VISA nebo MASTERCARD platební kartou. Klikněte na tlačítko CREDIT CARD a do okénka napište požadovanou částku. 

5.JPG

Následně postupujte podle tohoto videa. Video je sice v angličtině, ale není potřeba rozumět, stačí když budete dělat přesně to co vidíte na obrazovce. Když si video přehrajete přímo v platformě YOUTUBE, tak si v nastavení můžete zvolit automatické české titulky. 
Jakmile to bude možné, udělám k tomuto videu český dabing.

Pokud vám z nějakého důvodu platba kartou nejde (problém ze strany banky nebo poskytovatele karty), jsou tu samozřejmě jiné alternativy. Mám velmi dobré ohlasy na směnárnu KRIPTOMAT nebo můžete na nákup
USDT TRC 20 použít i burzu BINANCE, možností je hodně. Obě směnárny najdete v odkazu níže.

Až se vám peníze připíšou, poznáte to ve vaší virtuální kanceláři v okénku DEPOSIT WALLET. Vy samozřejmě vložte deposit jen 101$, nic víc !!!

vlcsnap-2023-06-18-07h33m11s66.png

Nyní už můžete koupit investiční balíček. Klikněte nahoře vlevo v liště na LICENSE

cc.JPG

Vyberte si z nabídky balíček a klikněte na BUY
Nyní si prosím kupujte pouze balíček za $100, dražší balíčky už ne !!!
Je to vstupní brána pro přístup na burzu TEGAS FX, kde můžete bez omezení investovat do ověřených strategií společnosti VERSE NETWORK formou copytradingu - návod
ZDE

DD.JPG

Budete vyzváni, aby jste zadali PIN, který jste si nastavili při registraci

8.JPG

Ve videu jsou zastaralé informace, které už neplatí. Firma už nefunguje tak, že nakoupíte balíčky a ty balíčky vám vydělávají. Nyní je to tak, že pouze nakoupíte balíček za $100 a to je vše. Tato platforma funguje pouze jako most, který vás dovede k vydělávání copytradingem na burze TEGAS FX.
Moje zkušenost
po 15 pracovních dnech je taková, že se moje investice zhodnotila už o 16,55%, takže vlastně vydělávám víc, něž jsem ve VERSE NETWORK vydělával předtím. 

KOMPLETNÍ NÁVOD, DŮKAZY A ROZBOR NAJDETE ZDE:

Už nemusíte riskovat v projektech, kde vás stejně nakonec okradou. Vidíte sami, že jsem během pouhých 15 pracovních dnů vydělal +16.55%. Peníze držím já na svém účtu na burze a podvodným projektům se už můžu jenom smát :-)

ii.JPG

Statistiku pro další měsíce najdete kliknutím na tlačítko níže:

bottom of page