top of page
jak vydělat peníze

V dnešní době je opravdu velmi obtížné najít projekt, který má reálný základ a bude nám spolehlivě vydělávat několik let. 

Naštěstí existují jisté faktory, podle kterých lze určit, které projekty vydrží a které skončí stejně rychle jako začaly.
Především je potřeba aby společnost poskytovala reálný produkt nebo služby, majitel projektu nesmí skrývat svoji identitu, prostřednictvím veřejných konferencí a meetingů jen nutné aby taková firma prezentovala svoji vizi a samozřejmě aby denní zhodnocení bylo v rozumných procentech, to znamená pod 0.5% denně.

Facebook

Mám nový FB.

Přidej si mě, ať jsme v kontaktu

Telegram

Přidej se do naší telegramové skupiny pro nové info

Youtube

Odebírej moje youtube videa, ať nepříjdeš o novinky

Kontakt

Máš otázky?

Napiš mi, odpovím do pár hodin

TOP PROJEKTY

V této sekci najdete aktuální projekty do kterých jsem v poslední době zainvestoval a aktivně do nich stále investuji. Těmto společnostem se věnuji na 100% a neustále se snažím o nich dozvědět nové info.

Výstřižek.JPG

   ROYAL Q

Už máte dost všech podvodných projektů na internetu? Přišli jste o peníze v různých pyramidách a ponzi nesmyslech? A co když vám řeknu, že si své investice můžete řídit, zhodnocovat a spravovat sami?
Já sám už s ROYAL Q úspěšně vydělávám 2 roky.

Společnost ROYAL Q poskytuje aplikaci na telefon, kterou si můžete propojit s burzou Binance a dalšími burzami. Tento robot už potom sám obchoduje podle strategie, kterou jsem pro vás vytvořil.

V mých návodech se dozvíte naprosto všechno. Nejprve vám vysvětlím a odprezentuji o čem ROYAL Q je. 
Potom vás krok za krokem provedu registrací, stažením aplikace, vložením prostředků na burzu i do aplikace, propojením aplikace s burzou Binance. 
Nakonec vám podrobně vysvětlím, jakou strategii používám já a jak přesně s ní pracovat. Krok za krokem vám také ukážu celou ROYAL Q aplikaci a všechny její funkce. 

VRisorsa-1_2x.png

 LIMITLESS

Pokud jste někdy chtěli být součástí projektu, který bude fungovat roky, ale rádi by jste byli na úplném začátku, tak právě teď máte příležitost.

Společnost LIMITLESS právě startuje a nám nabízí nejen možnost investice, ale dokonce stát se i spoluzakladateli.
Za projektem stojí tým, který za sebou má fungující byznys DAISY - ten funguje už 3 roky a musím říct, že naprosto špičkově.
Stejný tým stvořil i projekt LIMITLESS. Pojďme s nimi společně proniknout do miliardového fotbalového byznysu a NFT.

Ale můžu vám už teď říct jedno, pokud si tuto šanci necháte utéct, budete toho určitě litovat.
Mají teď do nedělní půlnoci neskutečnou akci, která už se nebude opakovat, já jsem jí využil okamžitě, neváhal jsem ani vteřinu.
Už teď jsem připravený, abych ještě více "přiložil pod kotel" 🙂
Tento projekt bude neskutečný nářez.

Výstřižek.JPG

 LIFE MINER

Historie této bitcoin mining společnosti začala v roce 2016. Takže v současné době už mají 8 let zkušeností v těžbě bitcoinu.
Strategicky si pro těžbu vybrali Paraguay. Naskytla se tady totiž možnost využít velkých přebytků elektrické energie z vodních elektráren.  

Jedná se o rodinnou firmu, která se pořád rozšiřuje. V současné době je jejich infrastruktura schopná pojmout až 20 tisíc těžebních zařízení. 
My drobní investoři se můžeme zapojit nákupem mining plánů. Tyto těžební plány umožnují jejich držitelům podílet se na profitech, které jsou miningem generovány. 


Minimální vklad: $50
Maximální vklad: $10.000
Možnosti vkladu: Usdt trc 20, Usdt erc 20, Ustd bep20, Btc, Eth, Bnb
Výplata: minimum $15
Poplatky za výběr: žádné

HHHT.JPG

   COPYTRADING

Společnost VERSE NETWORK se zabývá automatickým obchodováním na forexu propojením umělé inteligence a zkušených traderů.

Firma je maximálně transparentní. CEO je dohledatelný na sociálních sítích a veřejně vystupuje v rozhovorech, které vám velmi rád přeložím - brzy je najdete na mém webu.
Obchodní výsledky CEO a týmu traderů jsou dohledatelné 6 let zpět na platformě myfxbook.

Firma nabízí naprosto revoluční výdělek. Umožní vám propojit se s transparentní burzou TEGAS FX, na které pak můžete kopírovat ověřené strategie jejich týmu. 


Profity jsou zde až 20% měsíčně. Opravdu je to velmi jednoduché, připravil jsem pro vás podrobné návody, díky kterým to zvládne i naprostý začátečník. Je to navíc i bezpečné, své finance držíte vy na svém vlastním účtu na burze, takže vás o ně nikdo nemůže okrást. 

STARŠÍ PROJEKTY

Zde najdete projekty, které fungují už více než 3 roky. Stále v nich mám investice, které spravuji. Výběry zde normálně fungují. Jednou za čas aktualizuji na stránce co je nového, ale spíš je beru jako dlouhodobé spoření. 

Výstřižek.JPG

  DAISY

DAISY AI je decentralizovaný systém umělé inteligence vyvíjený společností ENDOTECH. 
ENDOTECH je na trhu již několik let a v současné době poskytuje systémy obchodování s umělou inteligencí pro špičkové subjekty. 
Daisy AI je novou generací obchodování s AI (ai – umělá inteligence), která dokáže znásobit aktuální výkon umělé inteligence až 4x. 
Společnost založila Dr. Anna Becker, působící se špičkovými vědci v oboru AI (více info ve videu)
Za projektem DAISY stojí transparentní společnost ENDOTECH s průkaznou historií.
ENDOTECH dlouhodobě vykazuje velmi pěkné zisky (viz. video)

Transparentní tým zabývající se umělou inteligencí.
Celý projekt funguje na blockchainu pomocí smart kontraktů.

A.JPG
CANNERGROW

​​

Partneři společnosti mají možnost stát se majitelem jedné nebo více rostlin a získat celoživotní příjem

Rostliny můžete vidět i ve vašem backofficu prostřednictvím webkamery.

Po sklizni a prodeji dostaneme 50 % ze zisku, dalších 50 % půjde do společnosti.

Zisky z vaší investice jsou doživotní a ročně vám budou vydělávat cca 85% z vaší investované částky. 

Nákupní kontrakty podléhají švýcarským zákonům, takže obdržíte vždy fakturu

investice a výběry lze provádět pomocí bitcoinu, bankovním převodem a později i kartami mastercard nebo visa

PROJEKTY, KTERÝM DOCHÁZÍ DECH

Někdy se bohužel stane, že i ten sebelépe vypadající projekt přestane fungovat jak by měl, nebo se v něm stanou tak zásadní změny, že už přestává být zajímavý. 
V této sekci budu přidávat projekty, které nás zklamali. Budu k nim přidávat aktuální info, aby jste zůstali v obraze. Do těchto projektů už nebude možné se zaregistrovat, protože u nich odstraním registrační odkaz.

2.png

 MYDHLIFE

Lidé z MYDHLIFE jsou tu s námi už 7 let.
Od charitativní organizace z roku 2017 až po špičkovou platformu, kde si můžete nejen slušně vydělat, ale můžete zde získat zajímavé slevy na zájezdy, výlety, aktivity, hotely a mnoho dalšího.
Tým MYDHLIFE je velmi transparentní, aktivně se účastní webinářů a zoomů pro naši komunitu.

youtube-logo-preview.png

ODEBÍRAT

Nezapomeňte se přihlásit k odběru nových videí

facebook-icon-black-and-white-21.png

facebook

Přidejte si mě do přátel, takto můžeme být stále v kontaktu

PTEJTE SE

Výborně! Zpráva byla přijata.

bottom of page