top of page

LIFE MINER

Výstřižek.JPG

Historie této bitcoin mining společnosti začala v roce 2016. Takže v současné době už mají 8 let zkušeností v těžbě bitcoinu.

Strategicky si pro těžbu vybrali Paraguay. Naskytla se tady totiž možnost využít velkých přebytků elektrické energie z vodních elektráren.  
Jedná se o rodinnou firmu, která se pořád rozšiřuje.

V současné době je jejich infrastruktura schopná pojmout
až 20 tisíc těžebních zařízení. 

My drobní investoři se můžeme zapojit nákupem mining plánů. Tyto těžební plány umožnují jejich držitelům podílet se na profitech, které jsou miningem generovány. 

Facebook

Mám nový FB.

Přidej si mě, ať jsme v kontaktu

Telegram

Přidej se do naší telegramové skupiny pro nové info

Youtube

Odebírej moje youtube videa, ať nepříjdeš o novinky

Kontakt

Máš otázky?

Napiš mi, odpovím do pár hodin

NOVINKA

Po zakoupení nového balíčku se vám objeví časomíra kde vám bude postupně ubíhat 30 dní.
Po uplynutí této doby se zde objeví oznámení že jste NEAKTIVNÍ.
Ale vůbec si s tím nemusíte dělat starosti,
tohle se týká jen nás síťařů, kteří projekt propagujeme. Zastaví se nám odměny z 2. a více levelů. 
To znamená, že pokud vás propagace a marketing ohledně projektu LIFE MINER nezajímá a jste pouze investor samotář, tak si tohoto oznámení nemusíte vůbec všímat. Budete samozřejmě vydělávat dál každý den, i když tu budete mít hlášku že jste NEAKTIVNÍ.

ršršršr.JPG

V tomto videu vám projekt LIFE MINER velmi podrobně představím. Řekneme si pár slov o majitelích společnosti, ukážeme si jak transparentní projekt to je, společně se na jejich mining farmu podíváme, projdeme si také jejich historii a mnoho dalšího

Už je to více než 3 měsíce od mého vstupu do společnosti LIFE MINER a je čas na nové aktuální info.
V této nové prezentaci si řekneme jaké nové mining stroje a zařízení příkoupili, ukážeme si živě jejich mining farmu, podrobně si představíme jak celý jejich ekosystém funguje atd

Tohle video je velmi důležité, protože vás podrobně provedu naším LIFE MINER účtem, ukážu vám živě výběr mojí výplaty, nakoupíme si nějaké těžební plány a vysvětlíme si jaké jsou mezi nimi rozdíly + kolik nám můžou vydělat

V tomto videu vám opět živě ukážu další výběr a nakoupím si další plán za $1000. Moje celková investice už je tedy $3400. Můj cíl je dostat se postupně na investici $10,000

Mám pro vás update po asi 6 měsících u společnosti. Ukážeme si v které zemi se LIFE MINER propaguje nejvíc a kteří lídři do toho šlapou jako blázni. A pomalu začneme i s tématem marketing, protože zde si můžete vydělat ještě navíc velmi pěkné peníze

V této sekci najdete krátká originální videa společnosti LIFE MINER, která jsem přeložil nebo nadaboval

Projekt vás zaujal, ale jste začátečník a nevíte kde USDT nakoupit a jak ho do platformy LIFE MINER poslat?
Žádný problém. V sekci SMĚNÁRNA mám pro vás velmi podrobný návod a video, jak to přesně udělat.

Zde najdete návod jak se zaregistrovat, zorientovat se v účtu, koupit těžební plán, jak udělat výběr atd.

Zaregistrovat se můžete kliknutím na tohle tlačítko

Soukromá telegramová skupina

Pokud už máte za sebou registraci a úspěšný nákup těžebního plánu - kontaktujte mě, a já vás přidám do naší privátní telegramové skupiny. Rovnou mi i napište vaši přezdívku nebo celé jméno v projektu, ať vás mohu identifikovat. 
Ve skupině budu sdílet nejnovější informace a aktuality. Můžete se tu na cokoliv zeptat, z oblasti výběrů, převodů, vhodných peněženek nebo směnáren, otázky ohledně těžebních plánů atd.

Úvodních pár slov

Přátelé, pořád mi píšete, že už jste unavení z těch věčných podvodů na internetu. Že chcete dělat něco stabilního, opravdového a transparentního. 
V tom případě mám pro vás dobrou zprávu. Už dál hledat nemusíte ...

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Minimální vklad: $50

Maximální vklad:
$100.000

Možnosti vkladu: Usdt trc 20, Usdc erc 20, Usdt bep20, Usdt MATIC, Btc, Eth, Bnb
(jednoduše a s minimálním poplatkem můžete USDT, BTC, ETH nebo BNB nakoupit
ZDE)


Výplata: minimum $15

Poplatky za výběr
: žádné

Možnosti výplaty: pouze Usdt bep 20 (lze jednoduše poslat na Binance nebo jakoukoliv jinou burzu nebo peněženku, která podporuje usdt na bnb smart chainu - návod jak na to ZDE, samozřejmě si výplaty můžete nechat poslat i na peněženku Metamask, Exodus, nebo Wirex - ta má i svou kartu - najdete ji ZDE)

Další možností výplaty mohou být i málo známé decentralizované burzy, prakticky každá podporuje Usdt bep20, nemusí to být zrovna BINANCE ale jakákoliv burza - například
MEXC: je decentralizovaná bez KYC (ověřování totožnosti) a podporuje všechny varianty USDT, odkaz je ZDE

Zisky: 0.2 - 0.28% denně (7 dní v týdnu), každý balíček se zhodnotí o 200% pak zanikne (než mi budete psát jak je to málo, uvědomte si že se tu bavíme o reálném byznysu s životností několik let a ne o nějakém scamu, který generuje 1% - 3% denně a za měsíc skončí)

NOVINKA: je tu i možnost koupit si krátkodobé balíčky, které budou generovat denní zisk, ale budou uzamčeny na 60, 90 nebo 120 dní. Více info ZDE


DOPORUČENÍ: při posílání Usdt, Usdc, Btc, Bnb nebo Eth do LIFE MINER pošlete vždy přesnou částku + 0.5% navíc (jak to ukazuji v návodu ZDE) a vše si ještě zkontrolujte, než platba odejde. Je lepší ztratit minutu kontrolou než si pak několik dní dopisovat se supportem

JAK TO FUNGUJE?

Balíčky vydělávají každý den 7 dní v týdnu.


KLASICKÝ MINING PLÁN

Příklad: koupíte si klasický těžební plán za $100, ten se bude každý den o 0.2% zhodnocovat. Tyto drobné částky se vám budou denně připisovat na váš účet a můžete si je kdykoliv vybrat.
Jakmile se balíček zhodnotí na dvojnásobek, tak zanikne a musíte si koupit další. Hlavně se prosím pořád dokola neptejte, jestli těch původních $100 dostanete zpět. Nedostanete. Na účet se vám postupně po malých částkách připíše $200 a dál nevyděláváte, musíte si koupit další. 

hihihjiiji.JPG

Klasický mining plán, který si zakoupíte od $50 - $9950 se zhodnotí o 200% a pak zanikne

Mining plán od $10.000 - $49.950 se zhodnotí o 300% a pak zanikne

Mining plán od $50.000 se zhodnotí o 400% a pak zanikne
KRÁTKODOBÉ STAKING PLÁNY

Plán na 60 dní - vydělává každý den 0.23%, po 60 dnech svůj vklad dostanete zpět

Plán na 90 dní - vydělává každý den 0.25%, po 90 dnech svůj vklad dostanete zpět

Plán na 120 dní - vydělává každý den 0.28%, po 120 dnech svůj vklad dostanete zpět

efrhfe.JPG

Pokud jsou pro vás obrázky na monitoru příliš malé, mám to pro vás malý návod :-)

Zvětšení nebo zmenšení stránky
Aktuální webovou stránku můžete zvětšit nebo zmenšit a zároveň zachovat velikost ostatních prvků na obrazovce. Zvětšení stránky: Stiskněte Ctrl a +. Zmenšení stránky: Stiskněte Ctrl a -. Resetování velikosti zobrazení: Stiskněte Ctrl + 0.

Tyto těžební plány si můžete zakoupit už od $50, maximální plán je nově za $50.000. 
Na obrázku níže můžete vidět, že důvěra v projekt LIFE MINER je obrovská, protože
členové si plány v hodnotě $10.000 bez problémů kupují a tito lidé každým dnem přibývají. 

vlcsnap-2023-12-23-15h48m23s226.png

Projekt mě velmi zaujal a přesvědčil do takové míry, že jsem postupně zainvestoval částku $3400 a rozhodně budu investovat dál

fefefes.JPG

Zde budu pravidelně zveřejňovat poslední výplaty, které mi přišly na moji peněženku. Je velmi důležité, aby jste věděli, že projekt bez problémů funguje a vyplácí. Nahoře je výpis z LIFE MINER účtu a dole je výpis z mojí soukromé peněženky. Jak jste si určitě všimli, za výběr zde není vůbec žádný poplatek - SUPER

Mimochodem, pokud hledáte skvělou
DECENTRALIZOVANOU směnárnu bez KYC (ověřování totožnosti) tak mám pro vás odkaz ZDE. Fungují zde všechny varianty USDT

tčtčtčt.JPG

Společnost vlastní tento manželský pár z Brazílie, který se btc miningu věnuje už řadu let. Těžba na jejich farmě funguje ale v Paraguay, protože jsou zde velmi příznivé ceny energií a legislativa.
Jejich profily si můžete kliknutím do obrázku na jejich jména dole ověřit sami na sociální síti LINKEDIN

grg.JPG
trtrztz.JPG
hthht.JPG
trtr.JPG

Podle těchto fotografií a videí není pochyb o tom, že se tu bavíme o reálné firmě, která opravdu existuje.
Nejsou tu žádní nastrčení herci nebo podvodníci, ale lidé, kteří hrdě svůj byznys propagují jak formou videí na youtube tak na sociálních sítích.
Je to vlastně rodinná firma, která se pořád rozšiřuje. V současné době je jejich infrastruktura schopná pojmout až 20 tisíc těžebních zařízení. 

1.JPG
2.JPG
3.JPG
FARMA.JPG

V těchto videích uvidíte živě majitele firmy z Brazílie, záběry z těžení farmy, kontejnery s mining stroji, pozemky na které se budou přidávat další kontejnery atd. Videa sice nejsou v češtině, ale to nevadí, jde o to aby jste celý tento byznys viděli i jinak než jen z obrázků (na youtube lze tato videa přehrát s automatickými českými titulky)

Do této sekce budu přidávat další oficiální videa společnosti LIFE MINER v angličtině. V nastavení na youtube budou k dispozici automatické české titulky

vf.JPG
ljg.JPG

Tyto značky jsou jasnou zárukou poskytování toho nejkvalitnějšího vybavení. 
Life Miner provozuje vysoce kvalitní těžební stroje, které i vlastní. Tyto stroje jsou navrženy tak, aby byly efektivní a produktivní a zajistily ten nejlepší výkon pro těžbu bitcoinů.
Life Miner se také samozřejmě zavazuje udržovat své operace aktuální. Společnost pravidelně vyměňuje starší stroje za výkonnější a efektivnější modely. Tyto aktualizace zajišťují, že těžařská společnost zůstane konkurenceschopná na neustále se vyvíjejícím trhu.

ljgewewe.JPG

Zisky z prodeje mining plánů - 75% jde zpět do nákupů nových zařízení pro těžbu a nejnovějších technologií souvisejících s těžbou. Tohle je naprosto zásadní, protože ty pozemky na kterých mining farmy staví nejsou pronajaté, jsou jejich. A oni tímto způsobem pořád investují další a další peníze do více pozemků, novějších mining strojů a zařízení. Pro investora je vždycky radost, když je součástí firmy, která v takové míře neustále investuje sama do sebe.
20% je alokováno ve formě stablecoinů jako likvidity pool. A zbylých 5% je na administrativu, technologii a marketing. 


Zisky ze samotné těžby - 75% jde přímo do odměn, které souvisejí s mining plány, takže opět super zpráva, zase platí to co jsem psal výše. 20% je drženo v bitcoin poolu likvidity a 5% je na administrativu a marketing.

IJIJIJJI.JPG

Těžba na jejich farmě funguje v Paraguay. Jak možná někteří z vás ví, jsou tam pro těžaře velmi příznivé podmínky, hlavně co se týče cen energií. 
Strategicky si pro těžbu vybrali oblast Hernandarias. Naskytla se tady totiž možnost využít velkých přebytků elektrické energie z vodní elektrárny Itaipu, druhé největší vodní elekrárny na světě a dalších vodních elekráren v regionu. 

přehrada.JPG

Těžební plány jsou k dispozici už od $50.
Tyto plány začnou pracovat a vydělávat 24 hodin po jejich zakoupení. Denní zisky můžete sledovat ve svém LIFE MINER účtu (nově můžete koupit plány i za $100.000)

fefefef.JPG
token.JPG

Už teď v současné době firma vyvinula MPY TOKEN na blockchainu sítě BNB SMART CHAIN. Jedná se tedy o protokol BEP-20, což představuje jen malý zlomek výpočetního výkonu jejich farem pro btc těžbu.
Zakoupením tokenu MPY získají držitelé podíl na skutečných bitcoinových těžebních operacích společnosti Life Miner.
To znamená, že jak se těžba bitcoinů bude stávat více ziskovější, držitelé, kteří budou token MPY vlastnit ve fázi soukromého prodeje, budou přímo zapojeni do výhod generovaných tokenizací Life Miner. Tohle už jsem zmiňoval v sekci TECHNICKÉ ÚDAJE. Berte to jako něco navíc, token si časem můžete koupit 

ale nemusíte.Díky našim zakoupeným těžebním plánům budeme normálně vyplácení v usdt, který je vždy jedna ku jedné k americkému dolaru. 

Já nevím kolik z vás má za sebou nějaké projekty na internetu, ale já opravdu hodně a můžu vám bez nadsázky říct, že je to opravdové smetiště, nebo spíš stoka, kde 95% všech projektů jsou prostě jen podvody které se nesnaží o nic jiného než vás okrást.

Budou vám tvrdit že dělají trading, ale důkazy z tradingu vám nikdy neukážou, nebo že dělají arbitráže, prodávají různé produkty a služby ale budou to jenom tvrdit, důkazů jejich činnosti se však nikdy nedočkáte.
Penězi nových uživatelů jsou vypláceni uživatelé staří a jakmile už do takového podvodného projektu nový uživatelé nepřichází, tak není logicky z čeho vyplácet a projekt skončí.

A právě proto jsem vždycky tak rád, když na tomto smetišti nejrůznějších podvodů občas najdu nějakého jednorožce, to je prostě vždycky radost.
A podle mě tím jednorožcem společnost LIFE MINER rozhodně je. 

159542.jpg
7bc1f650-f577-4979-af6f-b9ecd1c8de94.jpeg

Drobný investor se může zapojit nákupem mining a staking plánů. Tyto těžební plány umožnují jejich držitelům podílet se na profitech, které jsou miningem generovány. Denní zisky jsou mezi 0,2 – 0,28% denně.

Než budete zase remcat jak je to málo a že děláte projekty, kde dostanete víc, tak se nejdříve zamyslete nad tím, co jsem vám už zde na stránce ukázal a jestli z hlediska transparentnosti může něco podobného nabídnout i váš projekt. To je jedna věc.

Za druhé si uvědomte na kolik by vás přišlo kdyby jste btc mining chtěli provozovat sami, nemáte ani představu kolik podobné stroje stojí a jak nákladná je jejich údržba a servis. Trvalo by roky než se vám vrátí jen vaše celková investice než budete vůbec vydělávat. 
Takže pro normálního smrtelníka, který nemá na tyto aktivity tisíce dolarů je spolupráce se společností LIFE MINER ideální řešení.

Můžete se zapojit už od částky 50 dolarů, to si může dovolit naprosto každý. Navíc se nemusíte o nic starat. Jen si koupíte příslušný plán podle vašich finančních možností a vyděláváte. O všechno ostatní se stará firma, která na sebe bere prakticky všechna rizika. To oni mají náklady s nákupem pozemků a prostorů pro těžbu, s pořizováním nejnovějších mining zařízení, pak je tu servis, údržba, boj s legislativou a mnoho dalšího s čím nikdo z nás rozhodně nechce mít nic společného. Jen se jednou za čas podíváme do telefonu, jak nám mining plány vydělávají a to je celá naše práce. Takže mi asi dáte za pravdu, že být na druhé straně v pozici investora je rozhodně pohodlnější. 

V této sekci najdete všechny dostupné materiály společnosti LIFE MINER. To nejzajímavější jsem přeložil a umístil do jednotlivých témat na této stránce. Pokud vás ale zajímají naprosté detaily, můžete si jednotlivá PDF podrobně projít a v překladači přeložit. 

Pokud jste marketéři a máte ambice firmu LIFE MINER doporučovat a tímto získávat zajímavé odměny, tak tato PDF jsou zde samozřejmě k dispozici také. 

Společnost LIFE MINER má pokryté ty nejznámější sociální sítě, můžete se přesvědčit sami. 
Stačí na obrázku níže kliknout na příslušnou ikonu a budete okamžitě přesměrováni na jejich facebookovou stránku, twitter, youtube, telegram a další.

Projekt LIFE MINER ještě ani pořádně nezačal a například na TELEGRAMU už mají téměř 10.000 sledujících. 
Lidi to zkrátka zajímá. Podvodů už mají všichni plné zuby.

fefefefe.JPG
1.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG
5.JPG
6.JPG
7.JPG

MAJITELÉ SPOLEČNOSTI

TRANSPARENTNOST 

HISTORIE SPOLEČNOSTI

PARTNEŘI SPOLEČNOSTI

FINANČNÍ MANAGEMENT

NÍZKÉ NÁKLADY

BUDOUCNOST

TĚŽEBNÍ PLÁNY

MŮJ POHLED

PROČ DO TOHO JÍT?

PDF MATERIÁLY V ANGLIČTINĚ

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

MOJE INVESTICE

VÝPLATY

youtube-logo-preview.png

ODEBÍRAT

Nezapomeňte se přihlásit k odběru nových videí

facebook-icon-black-and-white-21.png

facebook

Přidejte si mě do přátel, takto můžeme být stále v kontaktu

bottom of page