top of page

ELEKTRONICKÉ PENĚŽENKY

online peněženky návod cz

Pokud pracujete na internetu a myslíte to s vyděláváním peněz vážně, tomuto kroku se zkrátka nevyhnete. V této sekci najdete ty nejznámější a nejpoužívanější peněženky. Postupujte podle videa a jistě to zvládnete.
 
Internetová peněženka funguje jako bankovní účet, má stejné ochranné prvky jako například ověření přes sms, google authenticator atd. Tyto peněženky se dají velmi jednoduše propojit s bankovním účtem, kam si budete posílat vaše výplaty. Co je ale asi nejzajímavější, najdete zde i peněženky, které mají vlastní platební kartu, to znamená, že si vaše výdělky můžete z bankomatu vybrat okamžitě. 

Facebook

Mám nový FB.

Přidej si mě, ať jsme v kontaktu

Telegram

Přidej se do naší telegramové skupiny pro nové info

Youtube

Odebírej moje youtube videa, ať nepříjdeš o novinky

Kontakt

Máš otázky?

Napiš mi, odpovím do pár hodin

ČESKÁ SMĚNÁRNA ANYCOIN
—Pngtree—holiday gift gift box cartoon_3955354.png
Dárek
300 Kč

Pokud se zaregistrujete kliknutím na tlačítko níže, získáte od Anycoinu dárek 300 kč (více informací ve videu)

Tato směnárna je naprostý základ pro každého kdo se rozhodl koupit si svůj první bitcoin, usdt, nebo jakoukoliv jinou kryptoměnu. Ale je vhodná i pro pokročilejší uživatele.

Natočil jsem pro vás velmi podrobný návod, kde vás všechno naučím.
Ukážeme si jak ověřit a nastavit účet, jak udělat první vklad z bankovního účtu, jak koupit usdt a s velmi nízkým poplatkem ho poslat na burzu binance a zase zpět. 

Samozřejmě si také ukážeme jak koupit bitcoin a s téměř nulovým poplatkem ho poslat na burzu binance nebo jakoukoliv jinou pěněženku jako například trezor.  

Ve videu si dál ukážeme výběr na bankovní účet v korunách nebo euru, jak si nákupy bitcoinu zautomatizovat pravidelnými nákupy (DCA), jak nakoupené kryptoměny dál zhodnocovat (staking), jak stáhnout a nastavit aplikaci Anycoin v telefonu a mnoho dalíšho. 
anycoin-e1687583419341.png

TOP HARDWAROVÁ PENĚŽENKA

TREZOR - dle mého názoru nejbezpečnější peněženka vůbec. 
Navíc je to česká firma s velkou historií, která je díky své bezkonkurenční kvalitě známá už po celém světě. 

Hardwarová peněženka Trezor je v dnešní době považována za nejlepší cestu, jak se postarat o své kryptoměny a zabezpečit je před krádeží. Na první pohled se může zdát, že se jedná o obyčejný flashdisk. Pod pokličkou tohoto malého zařízení se však skrývá velmi propracovaný počítač.
Před pár lety jsem na tuto peněženku udělal video návod, který má v současné době
už více jak 20.000 shlédnutí
Kliknutím na tlačítko níže se dostanete na oficiální stránku TREZORU. Vzhledem k tomu, že jsem marketingovým partnerem, budete mít takto přístup ke všem produktům a k těm nejlepším cenám, slevám a akcím

PENĚŽENKY S PLATEBNÍ KARTOU

0.jfif
WIREX

​​

V poslední době nejvíc používaná peněženka vůbec. 

Platební kartu si můžete objednat zcela zdarma a používat ji při placení v obchodech, na internetu nebo při výběrech z bankomatu.

Tato peněženka má i vlastní vnitřní směnárnu, takže zde můžete směňovat kryptoměny mezi sebou. 

Celý systém funguje opravdu skvěle. Krypto si můžete převést na dolary nebo eura a zase zpět. 

Karta dokonce podporuje cashback, to znamená, že jste za každý nákup kartou odměňování drobnou částkou. 

advcash peněženka návod tutorial cz sk
ADVCASH

​​

Advcash je internetová elektronická peněženka a platební platforma, která umožňuje provádět rychlé a bezpečné finanční transakce online. Můžete s ní provádět platby, převody peněz, vklady, směnu měn a další operace.

Advcash je dostupná pro klienty ve více než 200 zemích. Jedná se tedy o široce rozšířený nástroj pro usnadnění plateb a to po celém světě.

Můžete si objednat platební kartu, s kterou lze bez problémů platit v obchodech, na internetu a vybírat z bankomatu. 

Součástí je samozřejmě i vnitřní směnárna.

Navíc fungují už řadu let.

SOFTWAROVÉ KRYPTO PENĚŽENKY

exodus peněženka návod tutorial cz sk
EXODUS

​​

Exodus je známá a hojně používaná softwarová kryptoměnová peněženka, která je k získání jako aplikace pro mobilní telefony, počítače i jako rozšíření pro prohlížeč Chrome. Můžete si ji tak stáhnout na všechna vaše chytrá zařízení.

Exodus aktuálně podporuje přes 50 sítí včetně EthereaBNB Smart Chainu či Solany, lze v něm držet tisíce kryptoměn a většinu z nich také přímo v peněžence směňovat.

Nabízí širokou škálu různých funkcí, které rozhodně nejsou u ostatních peněženek samozřejmostí – swapování, staking, Web3 prohlížeč, NFT peněženku, Lightning peněženku, propojení s hardwarovou peněženkou Trezor nebo třeba sledování aktuálních zpráv ze světa kryptoměn přímo v aplikaci.

blockchain peněženka návod tutorial cz sk
BLOCKCHAIN

​​

BlockChain patří mezi nejstarší peněženky. Používá se také jako směnárna. K dispozici je i mobilní peněženka pro Android a iPhone.

Protože na BlockChainu nemáte zůstatky ve fiat měnách, ale pouze v kryptoměnách, není nutná verifikace. Nicméně můžete si zabezpečit účet na vyšší level (mobil, 2FA, blokování TOR a vytvoření zálohy).

BlockChain je vhodná spíše pro menší částky a pro každodenní placení. Protože se jedná o softwarovou peněženku, kde nevlastníte privátní klíče, nemáte to plně pod kontrolou. Proto je lepší vyšší sumy posílat do jiné, nejlépe anonymní peněženky, nejlépe do trezoru.

Ale pravdou je že já osobně peněženku používám už řadu let a nikdy jsem s ní neměl jediný problém.

youtube-logo-preview.png

ODEBÍRAT

Nezapomeňte se přihlásit k odběru nových videí

facebook-icon-black-and-white-21.png

facebook

Přidejte si mě do přátel, takto můžeme být stále v kontaktu

PTEJTE SE

Výborně! Zpráva byla přijata.

bottom of page