top of page

TEGAS FX - podrobný návod

Na této stránce se dozvíte jak splnit podmínky k propojení projektu VERSE NETWORK a burzy TEGAS FX. Najdete zde samozřejmě i podrobný návod jak krok za krokem postupovat. 

Co vám tohle propojení přinese?

Více než si myslíte..


Už několikrát jsem zmiňoval, že projekt VERSE NETWORK není jen další podvodný projekt, který tvoří zisky "z ničeho". Přátelé, tady vážně probíhá reálné obchodování na forexu. Můžete pochybovat, můžete si o tom myslet co chcete, ale tak to prostě je. 

Firma už má v současné době několik týmů traderů, kteří pro ně pracují a slušně vydělávají. Tohle už známe.
V projektu VERSE NETWORK jste si před 7/9/2023 koupili investiční balíčky a vydělávali jste, to už jsme si ukazovali v předchozích videích. 

Ale vy tyto jejich strategie můžete používat sami, tím že se připojíte k burze TEGAS FX, zvolíte si jednu z mnoha strategií, kterou oni sami používají k obchodování a formou copytradingu vyděláváte. 

A co že to vlastně je ten copytrading? Je to velmi jednoduché. Vy jako uživatel burzy TEGAS FX vezmete své finanční prostředky, a kopírujete jejich obchody ve strategiích, které si vyberete. Vše se děje v reálném čase a HLAVNĚ AUTOMATICKY. To znamená že si prostě jen vyberete strategii, stisknete tlačítko a pak už vše funguje samo. Na stránky klidně nemusíte chodit několik měsíců, tohle je zcela pasívní příjem. 

Říkáte si, proč by jste měli něco takového dělat?

Rád vysvětlím..


Už jsem to zmiňoval a velmi rád to připomenu znovu. Své peníze budete mít u ověřeného, regulovaného brokera TEGAS FX. Vy nebudete finance nikomu posílat, ale připojíte se s nimi copytradingem k obchodování někoho jiného. A není to jen tak někdo. Jsou to profesionální tradeři, kteří už jsou v tomto byznysu i 15 let. Jinými slovy, oni vydělávají a my vyděláváme s nimi. O nic jiného tu nejde. Nehledejte v tom žádné složitosti.
Nebojte se, není v tom žádný háček, oni to zadarmo nedělají. Mají podíl na tom, že jste zaplatili v projektu VERSE NETWORK aktivační poplatek formou nákupu balíčku za $100 + nějaké peníze dostávají od burzy za poskytování svých služeb dalším uživatelům burzy.

Pokud jste již v minulosti nějaký projekt na internetu zkoušeli, tak jste s největší pravděpodobností časem o své peníze přišli. Proč? Protože jste jim je poslali a věřili jste, že vám je zhodnotí, ať už vám namluvili cokoliv. Nakupovali jste různé neexistující produkty, plány, výdělečné balíčky s "garantovaným ziskem" atd. Pak se po pár měsících vypnuli stránky a byl konec.
Tady je to jinak, šéfem svých financí jste tu vy. Vy tu rozhodujete a víte přesně jak vaše peníze budou pracovat, protože výsledky profesionálních traderů si můžete ověřit (o tom později). Zkrátka, už vás nikdo sprostě neokrade. 

Nemusíte se bát, že to bude jen takový tupý návod. Samozřejmě - detailně vás celým procesem provedu, ale přidám k tomu také další zajímavosti a HLAVNĚ DŮKAZY OBCHODOVÁNÍ, které si můžete sami ověřit na platformě MYFXBOOK - tam každou strategii najdete a můžete se na výsledky podívat v reálném čase.
Taky sem budu pravidelně přidávat denní zisky z každé strategie, aby jste si je mohli porovnat a třeba si i nějakou vybrat.

Pořád si myslíte, že vám tohle může nabídnout jiný projekt? ROZHODNĚ NE :-)

Chcete se dozvědět jak jednoduše vydělat +16,55% za 15 pracovních dnů? Žádné sliby, podvody a lži?
V tomto návodu se to krok za krokem dozvíte, návod je velmi podrobný. Jsem přesvědčený, že to zvládne naprosto každý. Pokud ale bude přece jen nějaký problém, napište mi, od toho jsem tady 

ii.JPG

Tak jdeme na to !!!

Úplně na začátek je potřeba říct, že jeden bez druhého nefunguje. To znamená, že pokud chcete používat burzu TEGAS FX tímto způsobem, musíte být aktivním členem v projektu VERSE NETWORK. 

Jak to to funguje?

Podmínky jsou následující: Musíte být zaregistrování v projektu VERSE NETWORK a musíte mít zakoupený balíček za $100. 
Pak teprve budete mít přístup k VERSE NETWORK strategiím na TEGAS FX burze, které budete moci kopírovat a stačí vám na to vklad na burze TEGAS FX pouze $100

Pokud tedy v projektu VERSE NETWORK ještě nejste, přejděte prosím na předchozí stránku kliknutím na tlačítko níže, zaregistrujte se, nakupte investiční balíček v hodnotě $100 a s platformou VERSE NETWORK se nejprve pořádně seznamte podle mých návodů, ať se mě nemusíte neustále ptát. 

3.JPG

Další podmínkou je, že se musíte na burzu TEGAS FX zaregistrovat přes tyto stránky kliknutím na tlačítko REGISTRACE níže, jinak ke strategiím přístup mít nebudete. Je to tímto způsobem s VERSE NETWORK propojené  a funguje to pouze takto. 

Po kliknutí na tlačítko registrace se objeví registrační formulář, který vyplníte podle obrázku

4.png

Následně vám přijde email s odkazem, který musíte potvrdit

EMAIL2.JPG

Teď je potřeba ověřit si váš účet. Nejprve vašimi doklady. Na levé straně v menu klikněte na PROFILE a pak na UPLOAD DOCUMENTS. Pokud budete mít problém s angličtinou, stránku si ve svém prohlížeči jednoduše přeložte do češtiny

dsd.JPG
5.png

Pokud jsou pro vás obrázky na monitoru příliš malé, mám to pro vás malý návod :-)

Zvětšení nebo zmenšení stránky
Aktuální webovou stránku můžete zvětšit nebo zmenšit a zároveň zachovat velikost ostatních prvků na obrazovce. Zvětšení stránky: Stiskněte Ctrl a +. Zmenšení stránky: Stiskněte Ctrl a -. Resetování velikosti zobrazení: Stiskněte Ctrl + 0.

Já jsem si zvolil pas. Vyplňte vše podle údajů ve vašem pasu. Pak ještě nahrajte jeho fotku a fotku zavřeného pasu. Jakmile máte hotovo, klikněte na UPLOAD

6.png

Nyní budete čekat na schválení. Ověření mého pasu je aktuálně ve fázi PENDING - ČEKAJÍCÍ

7.png

Pak bude následovat ověření adresy, já jsem použil účet od mého telefonního operátora. Vyplňte vaši adresu (nepoužívejte diakritiku - háčky a čárky), která je uvedena na faktuře. fakturu nahrajte a klikněte na tlačítko UPLOAD

8.png

Teď už stačí jen počkat na ověření dokladu totožnosti a adresy.

9.png

Do 24 hodin vám na email přijde informace, že bylo vše schváleno a váš účet je tedy plně ověřený.

EMAIL.JPG

Ještě než začnete na burzu posílat peníze, nejprve si účet zabezpečte. Klikněte na PROFILE a pak na TWO-FACTOR AUTHENTICATION. Pomocí aplikace v telefonu, která vám bude náhodně generovat kódy, bude váš účet bezpečný. Aplikace ke stažení ZDE

3.JPG

Výborně. Teď se můžeme pustit do té zábavnější fáze. Začneme tím že si na burzu TEGAS FX pošleme nějaké finanční prostředky. Klikněte v levé liště na FUNDS a na DEPOSIT FUNDS, nebo na červené tlačítko vpravo nahoře. Já budu chtít používat měnu USD TRC 20. V této měně budu provádět vklad i výběry. 

vlcsnap-2023-09-24-12h15m37s140.png

Do tohoto okénka si uložím usdt trc 20 adresu, na kterou budu chtít, aby mi chodili výplaty. Následně potvrdím tlačítkem SUBMIT

vlcsnap-2023-09-24-12h21m14s224.png

Zvolte si pro vás výchozí měnu, to znamená USD na platformě TEGAS FX. klikněte na obrázek TETHER TRC20, ujistěte se, že máte v okně PAYMENT DETAILS uloženou USDT TRC 20 pro výběry a klikněte na tlačítko CONTINUE. 
Na obrázku ale můžete vidět i další možnosti platby, nemusíte používat USDT TRC 20 jako já. Máte tu na výběr bankovní převod, peněženku ADVCASH, použít se dá i bitcoin, ethereum nebo USDT ERC20. Samozřejmě platí, že stejnou měnu, kterou si zvolíte pro vklad si zvolíte i pro výběr.

vlcsnap-2023-09-24-12h23m23s5.png

Objeví se vám faktura s platebními údaji. Je tu adresa na kterou usdt trc 20 budete posílat +  i QR kod.
Informace si v prohlížeči google chrome můžete kliknutím pravého tlačítka myši takto jednoduše přeložit do češtiny. Tohle udělejte pokaždé když si zde budete chtít pročíst nějaké informace.

vlcsnap-2023-09-24-12h24m13s200.png

Na stránce nahoře zadejte částku, kterou chcete na svůj účet u TEGAS FX poslat. Já tam chci mít $200, ale vždy posílám o nějaký ten drobák navíc, kvůli poplatkům sítě. Z mojí peněženky budu tedy posílat na tuto adresu 206 usdt přes tronovou síť - to znamená TRC 20. Jakmile transakce odejde z naší peněženky, klikneme na CONTINUE

vlcsnap-2023-09-24-12h25m17s105.png

Ve vaší peněžence z které jste platbu odesílali si najděte údaje o platbě. Sem je potřeba vložit důkazy platby, takže si udělejte screeny této platby, obrázky sem vložte a klikněte na CONTINUE

vlcsnap-2023-09-24-12h50m20s4.png

Když jsem po pár týdnech posílal na svůj účet další peníze, bylo tu navíc tohle okno. Sem musíte ze své peněženky, burzy atd. zkopírovat hash vaší transakce - je to velice dlouhá kombinace čísel a písmen, určitě to najdete pod označením TRANSACTION HASH, Txn Hash nebo Transaction ID. 
Takže tohle je tu teď navíc, Hash transakce podle které tu platbu snadno identifikují.

Výstřižek.JPG

Na stránce se pak objeví hláška, že platba je nyní v pendingu - čekající, a bude schválena během 24 hodin. Jakmile to schválí, přijde vám email.

vlcsnap-2023-09-24-12h51m29s220.png

V postranní liště vlevo klikněte na FUNDS a na TRANSACTION HISTORY, zde v historii můžete vidět, že platba má zatím status PENDING - ČEKAJÍCÍ

vlcsnap-2023-09-24-12h51m50s151.png

Po pár hodinách v postranní liště vlevo klikněte na ACCOUNTS a na ACCOUNTS OVERVIEW. Můžete si všimnout, že částka se mi už v dolarech připsala na můj účet (mínus poplatky samozřejmě)

vlcsnap-2023-09-25-09h59m22s2.png

Detaily této transakce si můžete prohlédnout kliknutím na FUNDS a na TRANSACTION HISTORY. Najdete zde kolik se přesně poslalo na účet, kolik byly poplatky, v jaké měně, přesný datum a čas připsání. 

vlcsnap-2023-09-25-09h59m44s31.png

V této fázi už máte vše připravené na samotnou investici do copytradingu. To znamená, že si v liště vlevo už můžete vybrat jakoukoliv strategii a minimální částkou $100 do ní zainvestovat. Vložená částka bude přesně kopírovat trading profesionálů, kteří danou strategii spravují. Jednoduše řečeno - každý obchod, který nyní udělají oni uděláte i vy. Zcela pasivně, automaticky, i když nebudete mít zapnutou platformu. Nemusíte sem vůbec chodit klidně několik měsíců, to mi přijde naprosto super.
Uvědomte si ale, že tohle je obrázek ze 7/9/2023, kde je vidět jen 5 strategií. V současné době je zde strategií mnohem víc a další samozřejmě ověřené a vyzkoušené se budou přidávat.

vlcsnap-2023-09-25-10h14m57s3.png

Možná si říkáte, proč je tu tolik strategií? Odpověď je prostá. Tým VERSE NETWORK vám chce poskytnout všechny možnosti. Někomu vyhovuje velmi konzervativní strategie, někdo upřednostňuje zlatou střední cestu s průměrnými zisky a středním risk managementem, někomu se naopak líbí více agresívní strategie, která umí dělat vysoké zisky ale i ztráty atd. 
A o tomhle to právě celé je. Vy si vlastně můžete sestavit své vlastní portfolio strategií - to znamená že současně zainvestujete do více než jedné - a tím si rozložíte rizika, tomu se říká DIVERZIFIKACE. Protože vy nemůžete vědět, která strategie bude průměrně nejlepší, proto je vhodné si finance rozložit do více z nich. Když jedna bude mít slabší výsledky, nic se neděje, máte přece zainvestováno do dalších dvou nebo více. Tohle není nic nového, dělá to tak spousta investorů. A já to tak budu rozhodně dělat také.

diversifying-portfolio.jpg

Teď vám sem napíšu to nejzajímavější z posledního videa CEO Brice Van den Bussche. Originální video s CZ automatickými youtube titulky ZDE.
Pokud se například rozhodnete zainvestovat $1000, rozhodně neudělejte tu chybu, že budete hledat pouze jednu strategii s největším procentuálním ziskem. To že tato strategie měla takové výsledy v minulosti neznamená, že je bude mít i v budoucnosti. 
Naopak buďte chytří a svých $1000 dolarů si rozumně rozdělte například po $200 do pěti různých strategií.
Pokud později v platformě TEGAS FX bude k dispozici 10 různých strategií, je lepší částku $1000 rozdělit na 10x $100 a zainvestovat do každé z nich. Ale tohle je samozřejmě jen doporučení. Můžete si se svými penězi dělat co chcete a klidně vše vsadit na jednu kartu. To už je na vás.

diversification.jpg

Každá strategie, která je na platformě TEGAS FX dostupná má samozřejmě nějakou historii. Proto je více než vhodné si o těchto konkrétních strategiích říct pár slov, než do nich zainvestujeme. 
Začneme těmito dvěmi: 
VERSE AI 1: CONSERVATIVE a WOLFTRADE: CONSERVATIVE
Tyto strategie jsou velmi konzervativní a bezpečné, ze všech strategií mají největší historii. V této kategorii jsou strategie s historií nejméně 5 let. Vydělávají průměrně 3% - 5% měsíčně. Ano, není to mnoho, ale pokud všechny své zisky reinvestujete zpět do copytradingu této strategie, tak za rok budete v mnohem vyšším zisku. Tohle je právě kouzlo reinvestování (COMPOUNDING - SLOŽENÉ ÚROČENÍ) - zisky nevybíráme, ale necháváme je dál pracovat a vydělávat. 
Tady bych ještě doplnil, že něco podobného nabízí i banky, jsou to různé fondy s rozdělenými riziky - nízké, střední, vyšší - s tím, že fondy s nejmenšími riziky vám podobná procenta vydělají také ... ALE ROČNĚ :-)

vlcsnap-2023-09-27-11h52m20s82.jpg

Pak tu máme strategii VERSE AI 2: MODERATE
Tady jsou průměrné měsíční zisky kolem 6% - 8%. Všiml jsem si ale, že se tu CEO společnosti drží zbytečně při zemi, protože já jsem do této strategie zainvestovat a už po 15 pracovních dnech jsem v zisku 16,55%
(důkaz vám ukážu za chvíli). Takže tady bych se malých zisků moc neobával. 
Tato strategie je kompromis mezi strategií konzervativní a agresivní, zkrátka když chcete něco mezi. Strategie má prokazatelnou historii 1 rok . Opět můžete samozřejmě zisky reinvestovat a zisky tím mnohem zvýšit. Tohle jde u každé strategie. 

a.jpg

Další strategie je GOLD MASTER: AGGRESSIVE
Už z názvu asi chápete, že tady jsou tradeři ve svých obchodech více odvážní, jsou tu vyšší rizika, ale i mnohem vyšší zisky než u předchozích strategií. Měsíčně je zde možné dosáhnout zisku cca 15% - 25%, ale garantovat to nelze. Navíc po 15 dnech mého testování této strategie jsou zde aktuálně menší zisky než u strategie VERSE AI 2: MODERATE - takže bych tyto informace nebral až tak doslovně. Prostě je lepší si peníze rozložit do více strategií a nemusíte řešit, že kdyby jste si vybrali tu nebo támhletu strategii, tak jste minulý měsíc mohli vydělat víc. 
U této strategií tohoto typu se vyžaduje historie nejméně 4 měsíce, teprve potom je umístěna ke copytradingu na platformě TEGAS FX. Berte ji jako rizikovou, protože žádná agresivní strategie nedokáže generovat nadprůměrné zisky donekonečna. 
DOPORUČENÍ: jak už jsem říkal předtím, vy jste tu šéfem a můžete si tu dělat co chcete. Agresívní strategii můžete kdykoliv opustit, když už budete mít pocit, že jim pomalu dochází dech, a finance z ní přesunout jinam. Tady si můžete s penězi hrát a různě kombinovat. Líbí se vám ta svoboda? Mě rozhodně :-)

b.jpg

Ještě pár slov od majitele společnosti Brice Van den Bussche (vlevo). Chci k vám být maximálně transparentní tak si to zde musíme říct. 
 

Žádná strategie vám nedokáže garantovat skvělé zisky každý měsíc, to je zkrátka nereálné, někdy jsou zisky skvělé, někdy slabší, někdy doslova mizerné. Proto si musíme znovu zopakovat to nejzákladnější. DIVERZIFIKUJTE - MINIMALIZUJTE RIZIKA tím že své finance rozložíte do co nejvíce strategií. Tohle vám doporučí každý zkušený investor. 
Také je potřeba ještě zmínit proč k tomuto přechodu na vydělávání prostřednictvím burzy TEGAS FX vlastně došlo. "Pokud chceme být na trhu co nejdéle, je to ta nejlepší cesta. Všimněte si, že copytrading platformy tu s námi už existují mnoho let a jsou tu stále. Proč? Protože je to skvělý byznys pro všechny strany. Jak pro tradery tak pro vás, kteří je kopírujete. Funguje to skvěle a dlouho bude."
A za sebe bych ještě rád doplnil, že v současnosti to už vlastně není žádný projekt ale plnohodnotná a transparentní služba.
photo_2023-06-13_17-15-14.jpg

Teď si trochu vysvětlíme data u jednotlivých strategií. Vybereme si například VERSE AI 2: MODERATE
Neřiďte se podle těchto procent v rámečku. Neznamená to, že strategie byla určitý měsíc, týden, nebo den v takovémto zisku. Nechci zabíhat úplně do detailů, ale ukazují se zde zkrátka rozdíly mezi otevřenými a zavřenými obchody v reálném čase.
CEO ve videu vysvětloval, že se na to vůbec dívat nemáme, že nám to k ničemu nebude a rozhodně se podle toho nemáme řídit, když si nějakou strategii budeme vybírat. 

dd.jpg

Pokud se opravdu podle něčeho chcete řídit tak je to platforma MYFXBOOK, kde jsou zisky a obchody jednotlivých strategií v reálném čase zobrazeny. Stačí kliknout na tento link: https://www.myfxbook.com/members/Versenetwork

Na prvním obrázku můžete vidět grafické porovnání ziskovosti, jak se které strategii daří v průběhu cca 2 měsíců

e.JPG

A zde najdete strategie pěkně pohromadě se základními daty. Samozřejmě si je můžete i otevřít a na všechno se podívat detailně. Předpokládám, že sloupec GAIN vyjadřuje to co je nahoře na grafu - to znamená ziskovost v průběhu cca 2 měsíců. Ale na grafu je vidět, že některé strategie jsou úplně nové běží teprve pár dní, takže si o nich nemůžete myslet, že zobrazená procenta jsou za 2 měsíce, ale spíš za pár dnů.

f.JPG

Ještě jedna věc, pokud nějakému výrazu nerozumíte ( já to dělám stejně, nemyslete si ), tak prostě ten výraz napište do googlu, například: "co je to DRAWDOWN" -  a okamžitě najdete odpověď. Protože kdybych tady měl vysvětlovat všechny názvy a pojmy, které jsou tu uvedeny, tak by tento návod byl nekonečný a dost možná by vás to i otrávilo. Ještě doplním, že pokud to s copytradingem na burze TEGAS FX budete myslet vážně, tak si zkrátka nějakou tu odpověď tímto způsobem budete muset najít, není na tom nic těžkého, google ví všechno :-)

h.JPG

Strategii si samozřejmě můžete i rozkliknout a jít ještě víc do hloubky, najdete zde vše co potřebujete o jejich úspěšnosti a obchodování vědět

ff.jpg

Opět, nechci to tu nějak detailně rozebírat, ale ta nejzásadnější informace pro vás bude v červeném rámečku, to znamená denní zisk v procentech - DAILY, a měsíční zisk v procentech - MONTHLY, na grafu pak uvidíte zelené a červené sloupečky - svíčky. Převaha zelených svíček znamená, že jsou prakticky každý pracovní den v zisku a pouze jeden den (červená svíčka) v mínusu. To je velmi působivé. Ještě doplním, že když si myší na ty svíčky najedete, tak si všimnete, že některé dny tu nejsou. Vynechané dny jsou samozřejmě soboty, neděle a svátky, kdy se na forexu neobchoduje.

ii.jpg

Ve spodní části najdete další informace. Denní zisk - TODAY  (je to vyjádřeno v reálném čase, takže se to neustále hýbe), týdenní zisk - THIS WEEK, měsíční zisk - THIS MONTH,  a zisk za celý rok - THIS YEAR.
U toho ročního zisku bych se chtěl pozastavit, protože to neznamená zisk od úplného začátku roku ale od začátku spouštění této strategie - a ta mohla být spuštěna pro copytrading třeba teprve před 2 měsíci  

j.JPG

Tohle už sem dávám jen pro zajímavost. Klidně to můžete přeskočit a pokračovat v návodu. Ale myslím, že je velmi důležité, aby jste věděli jak transparentní celý tento byznys je. V této sekci například najdete, které měnové páry se v posledním časovém úseku obchodovali, v jakém množství, jakou úspěšností atd. 

k.JPG

Kousek níže, v sekci ADVANCED STATISTICS najdete kolik se v jednotlivých dnech provedlo obchodů. Když myší najedete například na středu - WEDNESDAY, tak zjistíte, že se v tento den zrealizovalo celkové množství 397 obchodů.
Z toho bylo 277 ziskových (z celkového množství obchodů 397 je to tedy 70%), a 120 obchodů bylo ztrátových (30%). Z obrázku jste tedy jistě pochopili, že není možné každý den dělat jen ziskové obchody, ale je velmi důležité, že každý den je tu převaha obchodů ziskových, což pro nás logicky v konečném důsledku znamená zisk.

Na platformě MYFXBOOK je samozřejmě informací mnohem víc, ale já jsem pro vás chtěl "vypíchnout" jen to nejdůležitější a nejzajímavější. "Fajnšmekři" si to tu mohou proklikat třeba do bezvědomí, to už je na vás, nám to ale pro ukázku transparentnosti myslím bude stačit.  

n.jpg
m.jpg

Dobře, už vás nebudu mučit statistikami a procenty. Myslím, že jsme se určitě pochopili. Zkrátka, pokud si nejprve bude chtít o nějaké strategii zjistit nějaké základní info, než ji budete "kopírovat", tak teď aspoň budete vědět, kam kliknout a na co se podívat. 

My už ale přejdeme k další části našeho návodu. Už jste se zaregistrovali, ověřili jste si účet a poslali jste si na svůj TEGAS FX účet i nějaké finance. 

Takže teď, když už jsme si něco základního řekli i o samotných strategiích, tak do nějaké můžeme i zainvestovat. Jdeme na to.
Na hlavní stránce v postranní liště vlevo klikneme na ACCOUNTS a ACCOUNTS OVERVIEW.
Tohle odteď bude moje USD peněženka na burze TEGAS FX, která má přiřazené i konkrétní číslo

1.jpg

Klikneme na FUNDS a na TRANSACTION HISTORY. Zde najdeme historii převodu našich prostředků směrem do platformy TEGAS FX. Je tu částka 206 usdt, a stržený poplatek za převod 1.03 usdt. Teď ještě možná pro někoho nepodstatný detail. Já jsem na platformu TEGAS FX poslal měnu USDT TRC20, ale v platformě TEGAS FX se to vše převedlo na USD (úplně vpravo), s kterým se zde také bude od teď pracovat a obchodovat.

2.jpg

Teď si vyberu strategii. Kliknu na VERSE AI 2. MODERATE a na tlačítko INVEST

vlcsnap-2023-09-28-12h04m50s176.png

V řádku INVEST FROM si vyberu svoji USD peněženku, na které mám zůstatek 204.97 USD. V řádku INVEST TO vidím, že investuji do strategie VERSE AI - 2 (USD). A do řádku INVESTMENT AMOUNT napíšu minimální částku pro investici do copytradingu 100 USD. Kliknu na tlačítko CONTINUE

vlcsnap-2023-09-28-12h10m21s110.png

Zobrazí se nám celkový souhrn, vidíme, že je vše v pořádku, tak můžeme potvrdit tlačítkem CONTINUE

vlcsnap-2023-09-28-12h15m27s77.png

Automaticky budete přesměrováni do sekce PAMM MENU - MY INVESTMENT, kde nahoře uvidíte oznámení "VAŠE ŽÁDOST BYLA ÚSPĚŠNĚ ODESLÁNA" 
V této sekci ale naše investice ještě nevidíme, čekáme na schválení požadavku

vlcsnap-2023-09-28-12h18m50s237.png

Já jsem pak ještě úplně stejným způsobem zainvestoval částkou 100 USD do strategie GOLD MASTER: AGGRESSIVE (nemá smysl celý proces ukazovat znovu, postup je stejný)
Kliknu dole v liště v sekci PAMM MENU na MY FINANCIAL REQUEST - MOJE FINANČNÍ POŽADAVKY. 
Zde můžete vidět, že oba moje požadavky s částkou $100 do strategii GOLD MASTER a VERSE AI - 2 jsou aktuálně ve fázi PENDING - ČEKAJÍCÍ

vlcsnap-2023-09-28-12h25m09s34.png

Po pár hodinách kliknutím na MY FINANCIAL REQUEST - MOJE FINANČNÍ POŽADAVKY zjistím, že jsou již APPROVED - SCHVÁLENÉ

vlcsnap-2023-09-28-17h53m28s147.png

Dole v postranní liště klikneme na MY INVESTMENTS - MOJE INVESTICE a tady už je všechno aktivní, do obou strategií mám zainvestováno po 100 USD. 

vlcsnap-2023-09-28-17h42m52s140.png

Obě moje investice začali pracovat 8. září 2023. Sice se tam nějaké obchody už otevřeli, ale je to pátek před koncem obchodních hodin. V sobotu a neděli se na forexu neobchoduje. Takže budu vycházet z toho že oficiální start copytradingu na mém TEGAS FX účtu začal v pondělí 11. září 2023

vlcsnap-2023-09-28-17h58m01s167.png

Aktuálně je 29. září 2023 - to znamená, že je to 15 pracovních dní od začátku mojí investice. Tak si trochu vysvětlíme některé pojmy.
Klikneme vlevo na postranní liště na
MY INVESTMENT a objeví se mi moje investice do dvou strategií po $100.
 

PAMM BALANCE - vyjadřuje aktuální částku, kterou investoři do této strategie zatím zainvestovali

PAMM EQUITY - je zůstatek, který není v obchodování. Pokud je ve strategii VERSE AI - 2 v PAMM BALANCE $105,408 a v PAMM EQUITY je $98,479 tak rozdíl je $6929. A tento rozdíl je aktuálně v obchodování - za tyto peníze jsou otevřeny obchodní pozice.

TOTAL INVESTMENTS jsou naše investice. Do obou strategií jsem zainvestoval po $100

CURRENT SHARE je náš podíl, který vychází z PAMM BALANCE. Vysvětlím - ve strategii VERSE AI - 2 mám zainvestováno $100. Pokud vypočítám kolik je 0,11% (CURRENT SHARE) z $105,408 (PAMM BALANCE), tak mi cca vyjde CURRENT BALLANCE $116,55 - což je můj podíl (+zisk) z toho celkového balíku peněz, který aktuálně ve strategii je.

CURRENT BALANCE - pokud mám ve strategii VERSE AI - 2 zainvestováno $100, tak částka $116,55 je můj stav účtu už s vydělaným profitem, který mi copytrading této strategie vydělal. Můj čistý zisk je tedy $16,55

Pokud je CURRENT BALANCE stejný jako
CURRENT EQUITY, znamená to, že zde z našich peněz není aktuálně otevřená žádná obchodní pozice. Z toho vyplývá, že nás bude nejvíc zajímat CURRENT BALANCE, protože CURRENT EQUITY se bude nestále měnit na základě zrovna otevřených obchodních pozic. U CURRENT EQUITY zkrátka budeme vždy čekat, až se obchody uzavřou.

Jestli jsem aktuálně vzhledem k mému vkladu u dané strategie v dočasném plusu nebo mínusu je vyjádřeno položkou 
CURRENT PROFIT/LOSS - například u strategie VERSE AI - 2 mám investici $100, díky profitům mám celkový balance $116,55, v obchodování je aktuálně $7,66 (116,55 - $108,89 = $7,66), takže můj aktuální dočasný zisk je zatím $8,89 ($108,89 - $100 = $8,89), protože nějaké drobné ještě visí v obchodování.

Abych to tedy celé uzavřel, tak strategie
VERSE AI - 2 mi po 15 pracovních dnech vydělala 16,55% z mého vkladu
Strategie GOLD MASTER po 15 pracovních dnech vydělala 5,28% z mého vkladu

Ano, teď se určitě najdou chytráci, kteří řeknou: "To je o ničem, jsem v projektu, který vydělá mnohem víc". To asi ano, ale k čemu je to dobré když se z 99% procent jedná o scam - podvod a vy nakonec stejně přijdete o všechno?

Přátelé, tohle je cesta jak opravdu vydělávat. Nebuďte chamtiví, stůjte nohama pevně na zemi a uvědomte si, že před sebou máte skutečný pasívní příjem. 

aa.JPG
bb.JPG

Už nemusíte riskovat v projektech, kde vás stejně nakonec okradou. Vidíte sami, že jsem během pouhých 15 pracovních dnů vydělal +16.55%. Peníze držím já na svém účtu na burze a podvodným projektům se už můžu jenom smát :-)

ii.JPG

UPDATE 11/10/2023

Přidal jsem novou investici do dalších dvou strategií po $100, to znamená do strategie VMOON MODERATE a do DELTAFORCE AGRRESSIVE. Jak vidíte, obrázek je tedy z 11/10/2023, kdy jsem tam peníze zrovna vložil, není tam ještě žádný zisk. 

N
aopak u strategií VERSE AI - 2 a GOLD MASTER tu máme výsledky za 1 měsíc. 
Strategie VERSE AI - 2 je v zisku + 20.
02%
Strategie GOLD MASTER je v zisku
9.32%

a.JPG
b.JPG

Statistiku pro další měsíce najdete kliknutím na tlačítko níže:

Doporučil bych také sledovat oficiální skupinu na telegramu (odkaz ZDE), kde najdete každý pracovní den zisky z jednotlivých strategií. To pro vás může být také vhodný ukazatel, kterou z nich si vybrat. Já osobně si určitě ještě nějaké přikoupím a výsledky si budeme samozřejmě průběžně ukazovat na těchto stránkách. 

Tak co, pořád vás baví dělat jeden podvodný projekt za druhým, nebo už konečně chcete dělat něco pořádného, transparentního co dává smysl?

ROZHODNUTÍ JE NA VÁS

vlcsnap-2023-12-11-15h02m28s28.png
vlcsnap-2023-12-11-15h09m49s73.png
vlcsnap-2023-12-11-15h18m37s17.png
vlcsnap-2023-12-11-15h24m10s6.png
vlcsnap-2023-12-11-15h28m40s156.png

Jak už jsem psal na hlavní stránce, tým Verse Network se rozhodl z nabídky burzy Tegas odstranit některé strategie (Goldmaster, Vmoon a Deltaforce), které byly opravdu velmi rizikové a jen se testovali. 
V nabídce tedy zůstávají pouze 3 strategie, které mají velmi nízkou míru rizika a dlouhou a ověřenou historii.

vlcsnap-2023-12-12-12h58m47s52.png
vlcsnap-2023-12-12-13h12m12s188.png
vlcsnap-2023-12-12-17h40m12s225.png
vlcsnap-2023-12-12-17h45m34s121.png
vlcsnap-2023-12-18-04h15m00s122.png
vlcsnap-2024-01-13-08h11m50s14.png
vlcsnap-2024-01-13-08h18m16s47.png
vlcsnap-2024-01-13-08h24m18s62.png

Pokud budete mít jakékoliv otázky, neváhejte mě kontaktovat. Ale ještě předtím než mi napíšete si pořádně prostudujte si tuto stránku s mým velmi podrobným návodem, nebo se můžete podívat do sekce FAQ - NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY - 

8.JPG
bottom of page