top of page

VERSE NETWORK

Výstřižek.JPG

Společnost VERSE NETWORK se zabývá automatickým obchodováním na forexu propojením umělé inteligence a zkušených traderů.

Firma je maximálně transparentní. CEO je dohledatelný na sociálních sítích a veřejně vystupuje v rozhovorech, které vám velmi rád přeložím - brzy je najdete na mém webu.
Obchodní výsledky CEO a týmu traderů jsou dohledatelné 6 let zpět na platformě myfxbook. Kromě pasívního příjmu z investičních balíčků firma nabízí i propojení jejich softwaru k vašemu soukromému účtu u brokera.

!!! POZOR !!!

VERSE NETWORK UDĚLALI VELKÉ ZMĚNY


Pokud jste nový členové, kupte si balíček pouze v hodnotě $100. Tento balíček vám nebude vydělávat, ale kvalifikuje vás pro obchodování na burze TEGAS FX. Budete tak moci používat strategie týmu VERSE NETWORK a připojit se k nim se svými financemi formou copytradingu. Taková služba u jiných firem stojí mnohem víc, můžete mi věřit, že tohle je naprosto směšná částka za to co máme nyní k dispozici.

Stávající členové, nedokupujte ve VERSE NETWORK další balíčky. Pokud to uděláte, nic vám nevydělají, tyto dokupy mají smysl pouze pro síťaře, ale pro samotáře ne. Starší balíčky, které jste si zakoupili již dříve vám normálně budou vydělávat tak jak to bylo dřív, tam se nic nemění, ale když si koupíte nějaký nový, tak ten už vydělávat nebude.
VERSE NETWORK tímto ukončil výdělky na této platformě, obchoduje se nyní pouze na burze TEGAS FX formou copytradingu. 

Když se nad tím zamyslíte, tak tohle není negativní informace. PRÁVĚ NAOPAK !!!

Z minulosti víme, že podobné projekty zaměřené na nákup investiční balíčků nemají dlouhou životnost a dříve či později se dostanou do problémů (regulační orgány, kontroly, zatížení provizním systémem atd.)
CEO společnosti proto přišel s tímto geniálním nápadem to celé přesměrovat na burzu TEGAS FX a pokračovat v byznusu, ale trochu jinak, bezpečněji. Je to v podstatě stejné jako by jste si u VERSE nakupovali investiční balíčky, s tím rozdílem, že teď držíte své peníze vy sami na transparentním ověřeném účtu na burze TEGAS FX, a můžete si s nimi dělat co chcete. Teď se nemůže stát, že projekt skončí a vy přijdete o své peníze. Nemůže se to stát, protože vy jen kopírujete jejich ověřené strategie, neposkytujete jim finance, to je obrovský rozdíl. Je to prostě klasická burza jako například Binance a další. 

Noví členové, kteří jste koupili nový balíček za více než $100 po 7/9/2023 mě prosím kontaktujte. Budeme pro tyto členy řešit vrácení prostředků. Pokud jste koupili nový balíček v hodnotě pouze $100, ale na burze TEGAS FX už pokračovat nechcete, také mě kontaktujte. Budeme řešit vrácení prostředků a odstoupení od smlouvy.
To stejné platí pro starší členy kteří koupili další balíčky po 7/9/2023

Zaregistrovat se můžete kliknutím na tohle tlačítko

V tomto videu je kompletní prezentace projektu v češtině. Dozvíte se kdo je zakladatel společnosti, kdo patří do jeho trading týmu a řekneme si něco o jejich výsledcích a historii. Ukážeme si kancelář v Dubaji a představíme si všechny možnosti jak se tu dá vydělat

Zde vás krok za krokem provedu registrací, nastavením účtu a zabezpečením, ukážeme si jak vložit první deposit a jak z tohoto depositu koupit investiční balíček. Samozřejmě si podrobně projdeme i prostředí našeho účtu. Video je starší, takže pokud jste noví členové, kupte si jen aktivační balíček za $100, ať můžete vydělávat copytradingem na burze TEGAS FX, pro starší členy platí to co jsem psal v červeném rámečku výše

V tomto videu vás provedu novinkami v projektu. Projdeme si novou PDF prezentaci, ukážeme si jejich aktuální brokery, s kterými v současné době spolupracují, nahlédneme i do mého VERSE účtu, kde uvidíte zvýšení mé investice, samozřejmě vám ukážu i DŮKAZ VÝPLATY, podíváme se i do oficiálního telegramu, kde jsou různé zajímavosti ze světa, různé akce, meetingy, důkazy obchodování, odkazy na zoomy atd., a nejdůležitější část tohoto videa - přeložil jsem pro vás celý rozhovor se CEO společnosti. Tento rozhovor vznikl asi před dvěma měsíci a můžete se zde přesvědčit o tom, že co se na začátku nastavilo a slíbilo, se v současné době velmi transparentně plní.
Video je starší, takže pokud jste noví členové, kupte si jen aktivační balíček za $100, ať můžete vydělávat copytradingem na burze TEGAS FX, pro starší členy platí to co jsem psal v červeném rámečku výše

Pro ty z vás, kterým nevyhovují videonávody mám stručný obrázkový návod jak se zaregistrovat

V tomto obrázkovém návodu najdete postup jak provést deposit a jak nakoupit investiční balíček
Návod je starší, takže pokud jste noví členové, kupte si jen aktivační balíček za $100, ať můžete vydělávat copytradingem na burze TEGAS FX, pro starší členy platí to co jsem psal v červeném rámečku výše

V tomto návodu se dozvíte, jak v projektu VERSE NETWORK postupovat dál. Vývojáři totiž udělají občas nějaký update, něco vylepší, něco přidají... zkrátka je nutné zůstat v obraze a mít informace. 
Z předchozích návodů už víte jak se zaregistrovat, jak vložit deposit, jak nakoupit investiční balíček. 
Teď se dozvíte další zajímavé věci - jak reinvestovat, provést výběr atd.

Zaregistrovat se můžete kliknutím na tohle tlačítko

DALŠÍ MOŽNOST VÝDĚLKU S VERSE

Přátelé, již několikrát jsem zmiňoval, že VERSE NETWORK je naprosto unikátní služba, která nemá konkurenci. A velmi rád vám to dokážu. 
Z příspěvku nahoře v červeném rámečku už víte, že vydělávání s investičními balíčky už skončilo (ti co mají starší balíčky koupené před 7/9/2023 samozřejmě vydělávají dál)
Nyní je tu možnost se připojit k burze TEGAS FX a vydělávat pomocí copytradingu.
 

JAK TO FUNGUJE?

Podmínky jsou následující: Musíte být zaregistrování v projektu VERSE NETWORK a musíte mít zakoupený balíček za $100 (ne více, funguje to jako aktivační poplatek pro přístup k copytradingu na TEGAS FX) 
Pak teprve budete mít přístup k VERSE NETWORK strategiím, které budete moci kopírovat a stačí vám na to vklad na burze TEGAS FX pouze $100

Další podmínkou je, že se musíte na burzu TEGAS FX zaregistrovat přes tyto stránky kliknutím na tlačítko REGISTRACE níže, jinak ke strategiím přístup mít nebudete. Je to tímto způsobem s VERSE NETWORK propojené  a funguje to pouze takto. 

Sám jsem strategie začal používat a copytrading na TEGAS FX již aktivně testuji (se skvělými výsledky). Připravuji pro vás velmi podrobný návod, kde vás tímto procesem krok za krokem provedu. 
Pro nedočkavce sem zatím přidávám zahraniční video (s automatickými českými titulky), podle které ho jsem se řídil já, je to celkem jednoduché, když jsem to zvládl já tak vy určitě taky. 
Vy kteří máte pocit, že je to podle videa složité, počkejte si na podrobný návod, který za pár dní vydám

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Aktivační vklad VERSE NETWORK: 100 usdt (změna z $50)

Minimální vklad TEGAS FX: $100

Výplata: minimum 20 usdt

Zisky: až 20% měsíčně (5 dní v týdnu) formou copytradingu na burze TEGAS FX

Vklad VERSE NETWORK: Usdt trc20 nebo kartou Visa - Mastercard

Výběr VERSE NETWORK: Usdt trc20

Vklad TEGAS FX: Usdt trc20, Usdt Erc20, Btc, Etc, Peněženka Adv Cash, bankovní převod

Výběr TEGAS FX: Usdt trc20, Usdt Erc20, Btc, Etc, Peněženka Adv Cash, bankovní převod


Poplatky: nejsou zde žádné poplatky za deposit, transfer ani výběry

DOPORUČENÍ: při posílání Usdt do projektu vždy raději pošlete o 1 usdt více, ať vám to na balíček vyjde.


Jako uživatel se nemusíte o nic starat. Vše je otázka pár kliknutí a o zbytek se už postará tým VERSE NETSWORK. Nemusíte být ani přihlášení na svém účtu, funguje to offline. Vše je v jejich režii. Vy jen sledujete své zisky na svém TEGAS FX účtu.

Výstřižek.JPG

V různých podvodných projektech na internetu se můžete setkat s podobnými obrázky, většinou se jedná o herce, nastrčené figurky nebo podvodníky. Tady vás mohu ubezpečit, že se jedná o reálné osoby, které mají dohledatelnou historii a výsledky (vše si ukážeme ve videu)
Zde je například fotka CEO s hlavními tradery MARKEM OWENEM a STEFANEM BURKARDEM

photo_2023-06-13_17-15-14.jpg
photo_2023-06-12_00-01-41.jpg

Hlavní kancelář v Dubaji

Týmy z celého světa nebo i jedinci mohou navštívit kancelář VERSE NETWORK v Dubaji. Zájemci zde mohou potkat přímo CEO společnosti nebo členy trading týmu. 

CEO společnosti je často vidět v různých rozhovorech. To je velmi dobré znamení. Vystupuje veřejně a firmu se nebojí reprezentovat

vlcsnap-2023-06-18-12h29m55s180.png
vlcsnap-2023-06-18-12h30m57s250.png

Nejsou to ani 3 měsíce od oficiálního spuštění projektu a už je zaregistrováno více než 20.000 aktivních členů

364105550_3533118263624200_7135010604806973558_n.jpg

Tabulka je pro členy, kteří si koupili balíčky před 7/9/2023. Pro nové členy to neplatí. Kupujete si pouze aktivační balíček za $100, aby jste mohli vydělávat na burze TEGAS FX.

V tabulce můžete vidět, že když si koupíte například balíček za $100, tak se zhodnotí o 150% a pak expiruje. Balíček za $1000 se zhodnotí o 225% atd. Když si ale nejprve koupíte balíček za $100, který by se měl zhodnotit o 150% a potom balíček za $1000, ten se zhodnotí o 225%, tak se vám tato hodnota sčítá (celkem $1100) a systém už vám bude zhodnocovat celé portfolio o 225% (to znamená i ten menší balíček za $100)

1.JPG

Tohle opět platí jen pro členy s balíčky před 7/9/2023

Tato informace se nás běžných investorů sice týkat nebude, ale chci aby jste o tom věděli. Každý investor, který si zakoupí balíček za $10.000 a víc, bude mít možnost si jejich trading software sám připojit ke svému soukromému účtu u brokera. Takový uživatelé už tu jsou a jejich propojené účty s VERSE NETWORK softwarem jsem už v praxi viděl a je to něco úžasného. Brzy si tyto uživatele ukážeme ve speciálním videu. Tito členové mají také privátní přístup do VERSE CLUBU, speciální výukové tradingové akademie, kde bude prostor pro konzultace, otázky, individuální přístup, základy tradingu atd.

Pořád hledáte nějaký transparentní projekt? Tak tady ho máte...

2.JPG
3.JPG
maxresdefault.jpg

To co je v jiných projektech nemyslitelné je ve společnosti VERSE NETWORK naprostý standard. Můžete zde totiž zainvestovat pomocí platební karty VISA nebo MASTERCARD. 
Video níže je sice v angličtině, ale není potřeba rozumět, stačí když budete dělat přesně to co vidíte na obrazovce. Když si video přehrajete přímo v platformě YOUTUBE, tak si v nastavení můžete zvolit automatické české titulky. Jakmile to bude možné, udělám k tomuto videu český dabing.

Tady si můžete prohlédnout originální prezentaci společnosti VERSE NETWORK v angličtině. Najdete tam další zajímavé detaily, které jsem tu nezmiňoval + celý kompenzační plán pro ty z vás, kteří by rádi projekt doporučovali ostatním

ZAKLADATEL PROJEKTU A JEHO TÝM

JAK ZDE MŮŽEME VYDĚLÁVAT?

TRANSPARENTNOST

VKLADY PLATEBNÍ KARTOU

PDF PREZENTACE KE STAŽENÍ

youtube-logo-preview.png

ODEBÍRAT

Nezapomeňte se přihlásit k odběru nových videí

facebook-icon-black-and-white-21.png

facebook

Přidejte si mě do přátel, takto můžeme být stále v kontaktu

bottom of page