top of page

MYDHLIFE

Každý měsíc jsem transparentně na stránky zveřejnoval měsíční výsledky, které se ale neustále snižovali.
V současné době jsou tak nízké, že to vychází pouze na 3.65% ročně, to už je opravdu směšné.

Také jsem si všiml, že zisky zveřejnují s čím dál větším zpožděním a obávám se, že je otázka času, že je přestanou zveřejňovat úplně. 

Zkoušel jsem s nimi komunikovat, ale bylo mi řečeno že platforma je určená hlavně pro výhodné slevy na dovolené, zájezdy, výlety, ubytování a podobně. Odměny nám byly generovány "jako něco navíc" a nikdy to nebylo garantováno - což je pravda. Faktem je, že cestovní platforma je funkční a cenově zvýhodněné pobyty lze pořád nakupovat, tam se nic nezměnilo a veškeré produkty, které nám nabízeli jsou pořád v nabídce, to je také beze změny. Problém je v tom, že firma zřejmě negeneruje zisky, které by je současně dokázali udržet nad vodou a ještě by nám mohli část vyplácet. 
Veškeré balíčky, které jsme si koupili obsahují odměny v podobě voucherů do různých rezortů, ty jsou pořád k dispozici a jsou platné.

Stránky fungují a vzhledem k tomu, že se jedná o americkou společnost, nevěřím že by si dovolili je vypnout. Protože když uděláte v USA exit scam, jdete rovnou za mříže. Proto jsem si je vybral, doufal jsem že americká společnost by mohla mít smysl. 

Oficiální telegram nefunguje, už se dlouho mluvilo o tom, že ho zruší a vytvoří novou skupinu, takže to bylo ohlášeno, přesto žádná skupina stále není a jediný způsob jak je kontaktovat, jsou stránky Mydhlife.

V současné době tedy nedoporučuji se do společnosti registrovat. Sice zatím stále funguje, ale rozhodně ne tak jak nám bylo prezentováno na začátku. Z mých stránek jsem samozřejmě registrační odkaz odstranil.

2.png

Lidé z MYDHLIFE jsou tu s námi už 7 let.
Od charitativní organizace z roku 2017 až po špičkovou platformu, kde si můžete nejen slušně vydělat, ale můžete zde získat zajímavé slevy na zájezdy, výlety, aktivity, hotely a mnoho dalšího.

Tým MYDHLIFE je velmi transparentní, aktivně se účastní webinářů a zoomů pro naši komunitu.. 

Facebook

Mám nový FB.

Přidej si mě, ať jsme v kontaktu

Telegram

Přidej se do naší telegramové skupiny pro nové info

Youtube

Odebírej moje youtube videa, ať nepříjdeš o novinky

Kontakt

Máš otázky?

Napiš mi, odpovím do pár hodin

POZOR ZMĚNY !!!

Přátelé, jak jistě víte, projekt MYDHLIFE byl celou dobu v předběžném spuštění (v betě). To znamená, že i když jsme v něm investovali a byli jeho součástí, přesto byl v neustálém vývoji a pořád se zde na systému pracovalo. Ovšem za důvěru v projekt už od samého začátku, tedy ještě před oficiálním spuštěním, nás vývojáři MYDHLIFE patřičně odměňovali a nastavili pro nás určité podmínky jako poděkování. 

Ale nyní už je tu oficiální spuštění a to 5/1/2024.

To znamená, že od tohoto data budou platit pro nové investory trochu jiné podmínky. 
Proto, než do projektu zainvestujete se s těmito podmínkami prosím seznamte, protože informace v mých videích a návodech, které jsem na začátku vydal, se mohou v některých detailech lišit.

Pro více informací klikněte na tlačítko níže:

!!! NOVINKA !!!

vlcsnap-2024-01-29-04h39m36s143.png

Vzhledem k tomu, že MYDHLIFE je reálná firma, která sídlí ve SPOJENÝCH STÁTECH, tak platby bylo doposud možné provést pouze platebními kartami amerických bank. 

Nyní máme už ale vyzkoušeno, že lze použít karty 
REVOLUT, WISE, projdou v pohodě i platby eurovou platební kartou banky MBANK, to znamená, že by měli v pohodě projít platby jakoukoliv platební kartou VISA nebo MASTERCARD našich českých nebo slovenských bank.

Dejte mi prosím vědět, jakými dalšími kartami jste platbu provedli, je to velmi důležitá informace pro naši MYDHLIFE komunitu.

!!! NOVINKA !!!

vlcsnap-2024-01-28-11h48m29s143.png

Tým MYDHLIFE neustále pracuje na vývoji celého projektu k maximální spokojenosti svých zákazníků.
Proto nyní v sekci výběry (označení BANK ACH) najdete i možnost provést výběr na svůj bankovní účet - tato možnost zatím platí pouze pro uživatele, kteří k nákupu investičních balíčků použili platební kartu.

Opět mi prosím dejte vědět, na který bankovní účet vám výplaty prošly. Tato informace je velmi důležitá pro naši MYDHLIFE komunitu. Já to vyzkoušet nemohu, protože jsem investoval pouze kryptem.

V této prezentaci vás podrobně provedu celým projektem. Dozvíte se o historii společnosti, jaký mají vztah k charitě, představíme si tým MYDHLIFE, ukážeme si jak zde zhodnotit investice o 300% (starší info), řekneme si o dalších benefitech a výhodách pro členy a spoustu dalších informací

Tentokrát si ukážeme moje výsledky a ukážeme si důkazy výplat, protože určitě chcete vědět, že projekt v pořádku vyplácí. Ale hlavně si porovnáme naši platformu MYDHLIFE a nejznámější stránky BOOKING a AGODA,  a na vlastní oči uvidíte, že MYDHLIFE je o 50% - 100% levnější. Své investice měsíčně zhodnotíte o cca 20% + ještě ušetříte na dovolených a ubytování po celém světě. Co víc si přát?

V tomto videu se podíváme na moje výsledky po 3 měsících v projektu, představíme si další zdroje příjmů, projdeme si nějaké novinky od oficiálního spuštění 5/1/2024 a také vám živě ukážu jak udělat výběr

Projekt vás zaujal, rozhodli jste se investovat kryptoměnami, ale nevíte kde je jednoduše a s nízkým poplatkem nakoupit? Mám jednoduché řešení.
V sekci SMĚNÁRNA mám pro vás velmi podrobný návod a video, jak to přesně udělat.

Úvodních pár slov

Tento projekt jsem zpovzdálí pozoroval asi 3 týdny, sledoval jsem webináře a zoomy pro členy a studoval dostupné materiály (samozřejmě v angličtině).
Vše co jsem se dozvěděl mě naprosto ohromilo. Přiznám se, že tak transparentní a zajímavý projekt jsem ještě neviděl. Na této stránce vás stručně s konceptem této společnosti seznámím.

 

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Minimální vklad: $100

Možnosti vkladu: Btc, Platební karta - už máme vyzkoušeno, že lze použít kartu REVOLUT, WISE, projdou v pohodě i platby eurovou platební kartou banky MBANK, to znamená, že by měli v pohodě projít platby jakoukoliv platební kartou VISA nebo MASTERCARD našich českých nebo slovenských bank


Výplata: minimum $20

Možnosti výplaty: Btc, Cashapp a Zell, bankovní převod (již brzy)

Zisky: 6 - 17% měsíčně (7 dní v týdnu), každý balíček lze zhodnotit až o 400% - pak zanikne


DOPORUČENÍ: při posílání Usdt, Btc nebo Eth do MYDHLIFE pošlete vždy přesnou částku (jak to ukazuji v návodu) a vše si ještě zkontrolujte, než platba odejde. Je lepší ztratit minutu kontrolou než si pak několik dní dopisovat se supportem

JAK TO FUNGUJE?

Balíčky vydělávají každý den 7 dní v týdnu.
Zisky nejsou fixní, protože jsou generovány trading botem + dalšími příjmy společnosti (cestovní portál, coaching atd.) a ten generuje zisky podle situace na kryptoměnovém trhu. Ale podle výsledků, které jsem viděl u sebe a u dalších členů už teď mohu říct, že měsíční zisky se pohybují mezi 6 - 17%


Příklad
: koupíte si balíček za $100, ten se bude nějakým procentem každý den zhodnocovat.
Jakmile se balíček zhodnotí, tak zanikne a musíte si koupit další. Hlavně se prosím pořád dokola neptejte, jestli těch původních $100 dostanete zpět. Nedostanete. Na účet se vám postupně připíše až $400 a dál nevyděláváte, musíte si koupit další. 

Jako důkaz jsem sem přidal zisky jednoho z lídrů, který už svoji investici 30. září zvýšil na $15,000. Vidíte sami, že důvěra v projekt je obrovská. Tito lídři jsou s vedením společnosti v přímém kontaktu a zřejmě mají informace, díky kterým se neobávají takovou částku vložit. 
Jak už jsem psal, zisky jsou generovány trading botem (
+ dalšími příjmy společnosti - cestovní portál, coaching atd.) , to znamená, že nejsou konstantní. Z tohoto výpisu je zřejmé, že nejnižší denní zisk je 0% - jsou tedy dny kdy jsou zisky firmy minimální (ale z 26. dnů se to stalo jen jednou) , a naopak nejvyšší denní zisk je krásných 1.35%

vlcsnap-2023-10-08-12h27m39s60.png
vlcsnap-2023-10-08-12h31m25s228.png
vlcsnap-2023-10-08-12h27m23s198.png

Moje výsledky

Tak přátelé, mám za sebou přesně měsíc (8. říjen - 7. listopad) od mojí první investice $100 a vydělal jsem $16.90.
Zhodnocení bylo tedy 16.90%. Samozřejmě profity jsou zde generovány každý den jinak, ale přesto zde budeme někde mezi 6% - 17% měsíčně podle situace na krytoměnovém trhu.

rzrzrz.JPG
jggjg.JPG

V této sekci najdete další výsledky. Investici jsem v lednu už zvýšil na $1000, takže to bude i zajímavější

Výběry

Zde budu zveřejňovat důkazy výplat, které jsem obdržel na svoji peněženku. Ve výběrech jsou započítané i drobné odměny z marketingu. Je velmi důležité, aby jste věděli, že firma v pořádku vyplácí.

vlcsnap-2024-01-08-07h39m58s39.png

Pokud jsou pro vás obrázky na monitoru příliš malé, mám to pro vás malý návod :-)

Zvětšení nebo zmenšení stránky
Aktuální webovou stránku můžete zvětšit nebo zmenšit a zároveň zachovat velikost ostatních prvků na obrazovce. Zvětšení stránky: Stiskněte Ctrl a +. Zmenšení stránky: Stiskněte Ctrl a -. Resetování velikosti zobrazení: Stiskněte Ctrl + 0.

Zakladatelem projektu je STEVE SUGHRIM, ten prakticky každý den pořádá živě zoomy a webináře pro čím dál větší komunitu MYDHLIFE. Vystupuje zde i viceprezident společnosti SCOTT BLAND, marketingový ředitel IVORY STARR a poradce LOVEMORE JEZA. Tyto zoomy pravidelně sleduji a působí to na mě velmi dobře.
Velmi klíčovou postavou je zde ale
DR. LYDIE. Která pracovala jako právník pro SEC. Prostředí SEC dobře zná, tak bude vědět jak se s nimi případně vypořádat pokud to bude nutné, vyzná se v zákonech a to je přesně někdo koho je velmi dobré mít na palubě. Mimo jiné je také specialistka na cenné papíry a expert na AI technologie. 

vlcsnap-2023-10-06-11h08m23s64.png

Do této sekce budu přidávat oficiální videa MYDHLIFE v angličtině, to znamená nedávné zoomy a webináře pro komunitu MYDHLIFE. V nastavení na youtube budou k dispozici automatické české titulky

Aktivně už fungují od roku 2017 jako nadace, ale opravdová cesta začala až v roce 2018, kdy začali více šířit své myšlenky do světa, v roce 2019 se už pomalu začal formovat i koncept projektu MYDHLIFE, a rok 2022 byl rokem otevření společnosti celému světu. Historii mají tedy cca 7 let, mají tedy za sebou nějakou stopu, což se o většině nových podivných projektů, které přicházejí prakticky každý den říct nedá.
Podle mých informací jsou aktivní už ve 40 zemích – ale až v roce
2023 se rozhodli, že přidají pro své členy nějakou formu pasívního příjmu. Tou formou jsou investiční balíčky, které lze zhodnotit o 300%, ale o tom později..

vlcsnap-2023-10-06-11h20m17s13.png

Jejich nadace, kterou založili v roce 2017 se jmenuje ONE HEARD ONE LIFE, můžete kliknout na tento odkaz: https://onevisiononeheart.org a sami se přesvědčit co všechno už udělali pro lidi, kteří to nejvíce potřebují. Pro CEO Steva Sughrima je to doslova srdcová záležitost, takže 10% zisků společnosti MYDHLIFE jde přímo sem.
Přispěli například na rekonstrukci 100 ulic v Pakistánu, postavili tam školu, během pandemie dodali jídlo 800 rodinám v domorodých vesnicích, poskytovali potravinové balíčky v africe,  ale je toho samozřejmě mnohem víc co udělali pro spoustu rodin a dětí v dalších zemích.  Takže si o CEO společnosti můžete udělat obrázek sami, asi to nebude někdo kdo lidem bere, ale spíš naopak. 

vlcsnap-2023-10-06-11h31m24s14.png

Společnost MYDHLIFE nechce v žádném případě udělat nějakou chybu, proto postupuje velice opatrně.
V současné době je projekt pořád v betě (stále se na něm pracuje). Společnost oslovila skupinu velkých lídrů, aby projekt testovali. Neustále se vše kontroluje a testuje, implementují se nové funkce a pořád se něco vylepšuje.
Tým MYDHLIFE, chce mít zkrátka jistotu, že při oficiálním spuštění bude vše fungovat jak má, protože se očekává velký nápor členů a zatížení bude obrovské. Berou to tedy velmi vážně.

Jsou velmi opatrní, aby tam v budoucnu nebyl nějaký problém ohledně regulací, že obchodují s cennými papíry a podobně. Tady je opravdu velká výhoda, že mají v týmu bývalou právničku SEC, takže věřím, že ta nedovolí aby se to na něčem podobném zaseklo. Vlastně se ani nechtějí prezentovat jako investiční platforma, ale jako firma která nabízí služby a produkty, například zajímavé slevy nebo výhody a na to podle mě bude taky hodně lidí slyšet. 

To ale neznamená že se nemůžeme zapojit a vydělávat. Lídry, kteří platformu testují s velkým kapitálem sleduji a vše funguje velmi dobře. Proto vás informuji už teď, abychom tento projekt podchytili ještě před samotným spuštěním. Vždy to je velká výhoda být v projektu takto brzy. Registrace fungují, nákupy balíčků, výběry, zisky se připisují jak mají. Vše je ok. 

Steve Sughrim se často na zoomech přihlašuje přes projekt MYDHLIFE do jejich cestovatelské platformy. Funguje to jako například Booking nebo Agoda. Můžete si zde vybrat zájezdy, výlety, hotely, aktivity, je zde i půjčovna aut a mnoho dalšího. Pro nás pro členy zde budou velmi zajímavé akce a slevy, které můžeme využít. 
Je to zajímavé, že? My totiž známe jen projekty bez produktu, které vydělávají "z ničeho". Tady je to úplně jinak a já jsem za to velmi rád.

vlcsnap-2023-10-06-11h58m46s165.png

Tady Steve například ukazuje zájezdy na výletních lodích s obrovskými slevami, to vše si na jejich platformě můžeme koupit. Znáte nějaký jiný projekt, kde vyděláváte a ještě máte takové možnosti? Kde si můžete koupit dovolenou pro celou rodinu? Já rozhodně ne. Tohle jako podvod nevypadá

vlcsnap-2023-10-06-11h59m00s55.png

Už mám potvrzené, že členové z CZ/SK si přes tuto cestovní platformu zaplatili ubytování v hotelu a vše proběhlo naprosto v pořádku. Ještě pořád vám MYDHLIFE nepřipadá jako revoluční projekt?

V mém nedávném videu (odkaz ZDE) jsem v reálném čase porovnával ceny hotelů v Praze. 
Nejprve jsem zadal hotel do platformy
MYDHLIFE a pak stejný hotel na nejznámější cestovatelskou stránku BOOKING.COM
Jak můžete vidět, cenové rozdíly jsou obrovské. MYDHLIFE je v některých případech levnější o 50% - 100% !!!

vlcsnap-2023-12-10-13h06m01s242.png
vlcsnap-2023-12-10-13h09m18s6.png

Zatím jsou zde 4 různé druhy balíčků. Funguje to jednoduše, balíček si koupíte, ten bude každý den generovat drobný zisky (6% - 17% měsíčně). Jakmile se tímto způsobem balíček zhodnotí, tak zanikne a dál už nevydělává. Všechny balíčky vydělávají stejně, jsou zde akorát rozdíly v benefitech, které jejich zakoupením získáte

1) $100 balíček - zhodnocení až 4x - k tomu přístup na cestovatelský portál, výrazné slevy a akce

2) $500 balíček - zhodnocení až 4x - k tomu přístup na cestovatelský portál, výrazné slevy a akce + blockchain výukový program

3) $1000 balíček - zhodnocení až 4x - k tomu přístup na cestovatelský portál, výrazné slevy a akce, blockchain výukový program + průvodce globálním podnikáním

4) $2500 balíček - zhodnocení až 4x - k tomu přístup na cestovatelský portál, výrazné slevy a akce, blockchain výukový program, průvodce globálním podnikáním + kurz finanční management, kurz o zdraví, získáte lístek na plavbu výletní lodí, 2 vstupenky na první MYDHLIFE konferenci, pozvánka na výroční večeři MYDHLIFE

1.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG

Postupně ale došlo k vylepšení všech balíčků - přesněji - vedení společnosti ke každému balíčku ještě přidalo další zajímavé odměny. Tyto odměny si teď projedeme.

1) $100 balíček - přidán certifikát na 4 noci na pobyt v Mexickém resortu v hodnotě $500 (video)

2) $500 balíček - přidán certifikát na 4 noci na pobyt v Mexickém resortu v hodnotě $500 + pobyt v resortu All Inclusive v hodnotě $700

3) $1000 balíček - přidán certifikát na 4 noci na pobyt v Mexickém resortu v hodnotě $500, pobyt v resortu All Inclusive v hodnotě $700 + poukaz na 7 nocí pro 4 členou rodinu v resortu v hodnotě $1250 (video)

4) $2500 balíček - přidán certifikát na 4 noci na pobyt v Mexickém resortu v hodnotě $500, pobyt v resortu All Inclusive v hodnotě $700, poukaz na 7 nocí pro 4 členou rodinu v resortu v hodnotě $1250. 
K tomuto balíčku už nic dalšího přidáno nebylo, protože už je tu lístek na plavbu výletní lodí
(video), který je sám o sobě velice nákladný. Navíc jsou tu v ceně i 2 zpáteční letenky + 2 noci ve vybraných hotelech (video)

11.JPG
22.JPG
33.JPG
44.JPG

Jak vidíte kromě výdělku 300% je tu i hodně benefitů. Nejzajímavější je hlavně balíček v hodnotě $2500.
Za každý tento balíček vám společnost poskytne lístek na plavbu zaoceánskou lodí.
Vím o členech, kteří si koupili 7 těchto balíčků, aby na výletní loď mohli vzít celou rodinu. Znáte podobný projekt, který tohle nabízí?

vlcsnap-2023-10-08-12h12m27s65.png

ZAKLADATEL PROJEKTU A JEHO TÝM

HISTORIE SPOLEČNOSTI

BETA VERZE - OPATRNOST

CESTOVÁNÍ - platforma

VÝDĚLEČNÉ BALÍČKY

youtube-logo-preview.png

ODEBÍRAT

Nezapomeňte se přihlásit k odběru nových videí

facebook-icon-black-and-white-21.png

facebook

Přidejte si mě do přátel, takto můžeme být stále v kontaktu

bottom of page