top of page

MYDHLIFE - výsledky

Jak jsem slíbil, přináším vám výsledky za druhý měsíc (8. listopad - 7. prosinec) 
Jednoduchým výpočtem si odečteme celkový zisk až do 7. prosince a zisk za první měsíc (předchozí obrázek) a výjde nám
zisk za druhý měsíc $14.45 což je tedy 14.45% ($31.35 - $16.90 = $14.45)
V zeleném okénku MY ACTIVE PACKAGES můžete vidět, že jsem svoji investici 7. prosince zvýšil o dalších $500, celkově už mi zde pracuje $600 - to znamená, že od 8. prosince se už můžu těšit na mnohem vyšší denní zisky.

ýžýýýýýř.jpg
uzuužuž.JPG

Máme tu výsledky za třetí měsíc (8. prosinec - 7. leden) 
V tomto měsíci jsem už zvýšil investici na $600, pak na $700 a nakonec na celých $1000.
Protože zde byly různé vklady, musel jsem vše pečlivě přepočítat a tentokrát bylo měsíční zhodnocení jen 6.12%.

Přátelé, slíbil jsem vám, že budu transparentně ukazovat své výsledky a to také dodržím. 
Musíte si ale uvědomit, že jste nyní součástí reálné firmy a jako investoři musíte počítat s tím, že někdy se jim bude dařit více a někdy méně, to už je zkrátka byznys. 

Chápu, že jste z podvodných projektů zvyklí na procenta kolem 30% měsíčně, ale ruku na srdce, ty projekty o kterých mluvíme už neexistují a vy jste tam přišli o všechno. Tady máme sice někdy zhodnocení nižší ale zase víme, že je to legální byznys, který tu bude roky. To je přece lepší volba. 
Navíc 6% je zhodnocení na spořícím účtu v bance - ALE ZA ROK - vy tato procenta máte v MYDHLIFE za měsíc !!!

a.JPG
b.JPG

Jsou tu výsledky za 4. měsíc (8. leden - 7. únor) 
Když odečtu celkový zisk z předchozího měsíce od celkového zisku až do 7. února ($113.17 - $74.07), vyjde mi $39.1, což je měsíční zhodnocení 3.64%.

trtčtčtč.JPG
22222222222222.JPG

Jsou tu výsledky za 5. měsíc (8. únor - 7. březen) 
Když odečtu celkový zisk z předchozího měsíce od celkového zisku až do 7. března ($134.07 - $113.17), vyjde mi $20.9, což je měsíční zhodnocení 1.88%.

Ano, vím, žádná sláva ale 1.88% x 12 = je za rok 22.56%, na spořícím účtu v bance máte max 6% ročně. 
22.56% za rok vám nedá ani žádný fond ani nikdo jiný o kom bych věděl, musíte se na to dívat takhle

ffřtt.JPG
iýiuýu.JPG
zřzřewčřřt.JPG

Každý měsíc jsem transparentně na stránky zveřejnoval měsíční výsledky, které se ale neustále snižovali.
V současné době jsou tak nízké, že to vychází pouze na 3.65% ročně, to už je opravdu směšné.

Také jsem si všiml, že zisky zveřejnují s čím dál větším zpožděním a obávám se, že je otázka času, že je přestanou zveřejňovat úplně. 

Zkoušel jsem s nimi komunikovat, ale bylo mi řečeno že platforma je určená hlavně pro výhodné slevy na dovolené, zájezdy, výlety, ubytování a podobně. Odměny nám byly generovány "jako něco navíc" a nikdy to nebylo garantováno - což je pravda. Faktem je, že cestovní platforma je funkční a cenově zvýhodněné pobyty lze pořád nakupovat, tam se nic nezměnilo a veškeré produkty, které nám nabízeli jsou pořád v nabídce, to je také beze změny. Problém je v tom, že firma zřejmě negeneruje zisky, které by je současně dokázali udržet nad vodou a ještě by nám mohli část vyplácet. 

Stránky fungují a vzhledem k tomu, že se jedná o americkou společnost, nevěřím že by si dovolili je vypnout. Protože když uděláte v USA exit scam, jdete rovnou za mříže. Proto jsem si je vybral, doufal jsem že americká společnost by mohla mít smysl. 
Veškeré balíčky, které jsme si koupili obsahují odměny v podobě voucherů do různých rezortů, ty jsou pořád k dispozici a jsou platné.


Oficiální telegram nefunguje, už se dlouho mluvilo o tom, že ho zruší a vytvoří novou skupinu, takže to bylo ohlášeno, přesto žádná skupina stále není a jediný způsob jak je kontaktovat, jsou stránky Mydhlife.

V současné době tedy nedoporučuji se do společnosti registrovat. Sice zatím stále funguje, ale rozhodně ne tak jak nám bylo prezentováno na začátku. Z mých stránek jsem samozřejmě registrační odkaz odstranil.

bottom of page