top of page

CoinMarketBull

1.jpg

Velmi ambiciózní firma se sídlem v Maďarsku v Budapešti, zabývající se tradingem pomocí jejich vlastního trading robota.

Software byl testován 2 roky s velmi pěknými výsledky. Jeho dominantou je především shortování (obchodování v klesajícím trhu), ale díky umělé inteligenci se dokáže přizpůsobit i stoupajícímu trendu. 

Projekt je velmi čerstvý - funguje teprve od začátku ledna 2023. Má pro nás investory velký potenciál už jen proto, že jsme na samotném startu.

REGISTRAČNÍ LINK JSEM PROZATÍM ODSTRANIL, DOKUD SE NEVYŘEŠÍ ZPOŽDĚNÉ VÝPLATY

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ OHLEDNĚ VKLADU !!!
Prakticky každý den mi někdo napíše, že poslal špatnou částku jako deposit do CMB. Pokaždé to má stejný scénář, pošlete z Binance transakci, ale nevšimnete si, že ta transakce - částka kterou jste zkopírovali - se automaticky poníží o poplatek. Tím se do CMB pošle menší částka a je tu problém, částka není akceptována, ale z Binance samozřejmě odejde.  
Dávejte si na to prosím pozor a pořádně si vše propočítejte at vám to vychází přesně. jinak se tyto chyby musí napravovat přes support a zabere to zbytečně spoustu času.

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

CHCETE MÍT O PROJEKTU COINMARKETBULL VŽDY TY NEJAKTUÁLNĚJŠÍ INFORMACE?

Přihlaste se do VEŘEJNÉ SKUPINY NA TELEGRAMU !!!

Pokud se objeví něco důležitého nebo zajímavého co by jste měli určitě vědět, dám to okamžitě na TELEGRAM
Takto budete vždy v obraze

Základní info

Minimální vklad: 50 usdt

Výplata: minimum 20 usdt

Reinvestice: od 15 usdt

Zisky: 1.2 - 1.8% denně (7 dní v týdnu)

Vklad: Btc, Usdt, Eth, Bch

Výběr: Btc, Usdt

Firma pro automatizovaný trading používá svůj vlastní software. Za tuto službu si společnost účtuje 50 usdt ročně. Jsou zde zahrnuty veškerá nastavení, jejich soukromé strategie, správa investic + veškeré technické záležitosti. 

Jako uživatel se nemusíte o nic starat. Zaplatíte roční pronájem + vklad pro obchodování a o zbytek se už postará společnost. Nemusíte být zaregistrovaní na žádné burze ani směnárně. Vše je v jejich režii. Vy jen sledujete své zisky ve vaší virtuální kanceláři.

Moje vklady a zisky

Ve videu jste viděli, že jsem začal s minimální částkou, vložil jsem $55. Postupně ale přidávám další částky a svoji základní investici zvyšuji. Průběžné navyšování depositu + reinvestování je takových projektech naprostý základ.

trtrt.JPG

Samozřejmě jsem zkoušel i výběry a vše funguje naprosto svižně a v pořádku. Výběry vám přijdou na vaši peněženku do 24 hodin (tento výběr je kombinací zisků z investic + marketingové odměny. Více o těchto odměnách se dozvíte v PDF dole na stránce)

Výstřižek.JPG
jojojo.JPG
fdfdd.JPG
str.JPG
Výstřižek.JPG
dssdsds.JPG

KALKULÁTOR REINVESTOVÁNÍ V CMB

Zde si můžete stáhnout excelovou tabulku, kam si zadáte jakoukoliv částku a okamžitě zjistíte, kolik za určité období reinvestováním dosáhnete. Je to velmi užitečný nástroj. Doporučuji !!!

O společnosti

Sídlo společnosti v Maďarsku a budova, v které je kancelář umístěna. Je zde i adresa + poloha na mapě

6.jpg

Manažer projektu Jan Gregory, který hned ze začátku přivedl do projektu 70 největších světových lídrů

222.JPG

Právě díky němu a těmto lídrům se už projekt dostal téměř do celého světa a v současnosti je v něm cca 100.000 aktivních uživatelů

555.JPG

Jejich trading robot má velmi pěkné výsledky jak v klesajícím, tak ve stoupajícím trhu

444.JPG

Na jaře se můžeme těšit na událost v Mexiku, kde uvidíme vedení společnosti, největší lídry a samozřejmě i samotné investory

666.JPG

Tady si můžete prohlédnout originální prezentaci společnosti CoinMarketBull v angličtině. Najdete tam další detaily, které jsem ve videu nezmiňoval + celý kompenzační plán pro ty z vás, kteří by rádi projekt doporučovali ostatním

youtube-logo-preview.png

ODEBÍRAT

Nezapomeňte se přihlásit k odběru nových videí

facebook-icon-black-and-white-21.png

facebook

Přidejte si mě do přátel, takto můžeme být stále v kontaktu

PTEJTE SE

Výborně! Zpráva byla přijata.

bottom of page