top of page

YIELDNODES

Facebook

Mám nový FB.

Přidej si mě, ať jsme v kontaktu

Telegram

Přidej se do naší telegramové skupiny pro nové info

Youtube

Odebírej moje youtube videa, ať nepříjdeš o novinky

Kontakt

Máš otázky?

Napiš mi, odpovím do pár hodin

Práce online, práce z domu

YieldNodes je komplexní, vícevrstvý program pronájmu uzlů založený na nové ekonomice založené na blockchainu.

Příjmy jsou v podstatě generovány kombinací master-nodingu, cenových zisků a služeb, které spolupracují, aby se navzájem využily v jejich vlastním ekosystému.
Od svého založení společnost
YieldNodes nejen značně vzrostla, ale také zahrnula další oblasti ke stabilizaci a využití výnosů. 

Nejjednodušší způsob vysvětlení, jak Yieldnodes funguje, je, že zkrátka půjčujete svou kryptoměnu (nebo jinou měnu, kterou si oni na určitou kryptoměnu sami vymění) k masternodování v síti

YieldNodes, který
začal jako vedlejší projekt v roce 2018, vstoupil na konci října 2019 do rozsáhlé beta fáze se skupinou ručně vybraných prvních účastníků.
Během následujících 30 měsíců (beta-testování a živý provoz) vygenerovaly YieldNodes těmto účastníkům
návratnost 306,4 % – navzdory koronavirové krizi.

Registrační link jsem odstranil dokud se vše nevrátí opět do normálu, v současné době není bezpečné do projektu investovat

Společnost aktuální info zveřejňuje na svých oficiálních webových stránkách. Můžete se na ně kdykoliv podívat a ověřit si aktuální vývoj ve firmě.

KLIKNI ZDE:  https://yieldnodes.com/

Tohle jsou informace, které společnost zveřejnila v době kdy si jejich tým uvědomil, že v samotném masternodingu nebudou zatím moci dále pokračovat - PŘEKLADAČ


Dnešní aktualizace 

Vážení partneři YieldNodes,

kvůli důležité a vysvětlující příležitosti vám dnes já, Urs, píšu.

Vzhledem k současné „kryptozimě“ a obecně problematické ekonomické situaci (válka na Ukrajině, vysoká inflace, vysoké ceny energií, oslabení eura atd.) jsme nuceni zajistit naše virtuální aktiva reálnými a udržitelnými aktivy a poskytnout a spravovat je decentralizovaným způsobem. 

Proto s okamžitou platností restrukturalizujeme YieldNodes na YieldNodes Pro, abychom zajistili zajištění reálnými aktivy a zajistili dlouhodobé zachování našich sdílených hodnot. 

Opakované blokování burz jako Binance a Changelly (z nichž obě jsou stále blokovány) a potíže s půjčováním našich aktiv nám ukazují, že je čas co nejdříve implementovat strategii DECNOMY a svázat hodnotu našich coinů se skutečnými aktivy. 

Všeobecný prodejní tlak má negativní dopad zejména na ceny aktiv, které jsou založeny pouze na peněžních hodnotách a v současné době nemáme téměř žádnou šanci vyplácet své zisky z Master Nodes. Navíc dochází k neustálým útokům na naše coiny v kombinaci s nepodstatným prohlášením, že jsme podvodníci. To vše vede k tomu, že musíme okamžitě přeorientovat naši strategii ve směru DECENOMY. 

Transparentností, otevřeností a skutečnými audity jsme ukázali, že jako tým odvádíme slušnou a dobrou práci. Vidíme však, že to opakovaně podkopávají hráči na trhu, kteří chtějí pouze hazardovat. Tomu můžeme čelit pouze skutečnými aktivy a aplikacemi, které dávají všem našim partnerům potřebnou jistotu, že mohou DECENOMY a tím YieldNodes důvěřovat i v době krize.  

Tuto strategii budeme implementovat prostřednictvím YieldNodes Pro. Jak mnozí vědí, byl to vždy náš plán, jen ho kvůli aktuální situaci předkládáme a zahajujeme okamžitou realizaci.

Aktuálně máme dostatek rezerv, které nyní využíváme k aktivaci YieldNodes Pro. Přitom začleníme stávající a stále ještě vyvíjená skutečná aktiva do naší sítě DECENOMY a zpřístupníme je našim partnerům prostřednictvím YieldNodes Pro přímo nebo sdružená jako aktiva.

Aktiva, která mají být zpřístupněna, jsou společnosti DECENOMY k dispozici prostřednictvím smluvních dohod s různými partnery, kteří pevně věří v naši strategii a plně nás podporují v její realizaci. 
Jsou to:

- 2 uzly v Německu a na Maltě
- Velká fotovoltaická elektrárna v Německu (11,5 MW)
- Několik fotovoltaických elektráren v Itálii a Německu (>2 MW)
- Velká fotovoltaická elektrárna v Íránu (23 MW)
- An Závod HTC v Německu připojen ke všem patentům (https://htcycle.ag/en/about-us_8 )
– Hudební vydavatel a poskytovatel streamování v Německu – Projekt Mobolith
, se kterým můžeme nabíjet elektromobily bez nabíjecí sítě a který zároveň kompenzuje nevýhody velmi nestálé energie zásobování sluncem a větrem.
- Různé rezidenční, komerční a sociální nemovitosti, stavební pozemky a lesy, kde se zaměřujeme na udržitelnou výstavbu a hospodaření.

Hodnota těchto reálných aktiv dosahuje více než 300 milionů eur. Návratnost těchto aktiv je extrémně vysoká, ale také udržitelná. Podrobnější informace s umístěním, ekonomickými a technickými údaji budou následovat.

Abychom to mohli implementovat, převedeme provedené platby a kreditní zůstatky v YieldNodes na NFT, které dávají právo upisování akcií těchto aktiv.

Dokud nebude možné tyto NFT obchodovat, bude zajištěna smluvní minimální úroková sazba 5 % za čtvrtletí. Poté v první fázi vytvoříme možnost obchodování s těmito NFT (Q2/2023). Ve druhé fázi na základě YieldNodes Pro (Q4/2023) poskytneme portál, který našim partnerům umožní převést NFT na investice do akcií a získat výnosy z přidružených aktiv.

Konzultovali jsme to s ekonomy a právníky. Toto je nejlepší a pravděpodobně jediný způsob, jak mohou všichni naši partneři i nadále těžit z hodnotných aktiv a tvoří základ pro realizaci strategie DECENOMY. 

Někteří z nás budou zklamáni a mohou nás za to i nenávidět. Ale když si to dobře promyslíte, uvidíte, že je to pro všechny nejlepší způsob, jak pokračovat v získávání výnosů z YieldNodes a vyhnout se ztrátám. Jedná se tedy pouze o pauzu na několik měsíců, která je nezbytná pro restrukturalizaci.

Podrobnější informace přineseme v následujících dnech.

Váš
Urs

Registrační link jsem odstranil dokud se vše nevrátí opět do normálu, v současné době není bezpečné do projektu investovat

Výsledky od roku 2019 až po současnost

rggrgr.JPG

Sami můžete podle grafu vidět, že průměrný měsíční zisk je kolem 10%

To odpovídá ročnímu výnosu 120 %
a pro účastníky, kteří využili možnost compoundingu (reinvestování), neuvěřitelných 213,84 %.
Tohoto výnosu bylo dosaženo navzdory celosvětové ekonomické krizi způsobené COVID-19.

Základní info

Minimální vklad: 500,00 EUR

Maximální vklad: 250 000,00 EUR

Výplata: měsíčně

Vklad: Btc, Usdt (trc 20), Visa, Mastercard, bankovní účet

Výběr: Btc, Usdt, Sapphire (Sapp)

Vaše investice bude uzamknuta na 6 měsíců. Ale je možné si nouzově (předčasně) celý vklad vybrat 

Denní úroky si můžete vybrat kdykoliv nebo je reinvestovat

JEDINEČNÁ NABÍDKA - SUPER AKCE !!!

S týmem YIELDNODES se mi podařilo domluvit podmínky pro menší první vklad a to 100 euro !!!

JAK NA TO?

Je to velmi jednoduché. Zaregistrujte se přes tyto stránky. Účet si verifikujte. A pak mě kontaktujte. Poradím vám jak postupovat, aby jste mohli investovat jen částkou 100 euro. 

Yieldnodes investice
a.JPG

Předpokládaný čistý zisk 5–15 % – vyplácený každý měsíc

Pokud výnos bude 3 měsíce za sebou pod 5 % , vaše investice bude vrácena 
spolu s případnými nahromaděnými zisky (pokud se reinvestovalo).
Žádný povyk – žádné dohadování!

SPOLEČNOST YIELDNODES VYDALA OFICIÁLNÍ APLIKACI !!!

LINK KE STAŽENÍ APLIKACE ZDE -
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yieldnodes

dfdfd.JPG
rrte.JPG
Jednoduchý výdělek

Jak můžete vidět, Yieldnodes ve stejném časovém období překonaly všechny ostatní investiční strategie.

—Pngtree—hot sale label fire sign_6543251.png
—Pngtree—hot deal banner with stars_7954646.png

MASTERNODING

Jak to funguje?

Kromě výhod blockchainu jako technologie je možné dosáhnout zajímavých výnosů poskytnutím výpočetního výkonu a úložného prostoru v kombinaci se speciálním softwarem.

Není to těžba!

V posledních letech je velmi populární „těžba“ založená na proof-of-work konsenzu (PoW) – zejména u bitcoinu.Ale díky konkurenci jsou zapotřebí stále větší investice do technologií spolu se stále větším množstvím energie. Díky tomu je těžba výrazně méně zisková, než byla kdysi, a často může být nerentabilní, vezmeme-li v úvahu náklady na elektřinu.
Nyní bylo vytěženo více než 18 milionů bitcoinů a pokaždé, když dojde k „halvingu“, se to prodraží a vyžaduje více peněz, aby bylo možné bitcoiny těžit.
Faktem je že po havingu je těžba o 50 % méně zisková a vyžaduje o 50 % více energie na těžbu nových bitcoinu. Při masternodingu jsou samozřejmě náklady taky o tom není pochyb ale nejsou tak vysoké jako v případě těžby

 

MASTERNODING

Alternativním způsobem, jak získat příjmy, je poskytování technologie (hlavního uzlu), která se opírá o přístup typu proof-of-stake (PoS).

Hlavní uzel -
master node, stejně jako jakýkoli jiný úplný uzel, je uzlový server v rámci sítě. Úplné uzly jsou důležité, protože zpracovávají transakce a ukládají je do blockchainu.

Operátor hlavního uzlu má však práva, která přesahují práva běžného operátora plného uzlu, a vyžaduje se, aby řídil kritičtější úkoly, což operátorovi přináší vyšší odměny.

Pro získání statusu hlavního uzlu musí operátor hlavního uzlu vložit určený počet příslušných coinů. Za tento „staking“ spolu s plněním požadovaných úkolů a poskytnutím výpočetního výkonu a úložného prostoru získává provozovatel odměnu na základě odpovídajícího coinu (proof-of-stake).

Pečlivým provozováním příslušných hlavních uzlů a neustálým sledováním a optimalizací pomocí chytrých strategií lze dosáhnout mimořádných zisků.

RIZIKA A NEPŘEDVÍDATELNÉ UDÁLOSTI

Masternoding není trading !!!

Takže ztráta kapitálu je vysoce nepravděpodobná. Samozřejmě existují výdaje, ale servery se pronajímají a smlouvy lze zrušit.

Je jasné, že kolísání cen coinů ovlivňuje trh a výdělky hlavních uzlů jsou vždy v coinech, ale Urs (architekt projektu) a jeho tým neustále monitorují hlavní uzly (24/7) a jsou schopni rychle reagovat na jakékoli události, které by mohly ovlivnit výnos.

Vzhledem k tomu, že vložený staking se po vypnutí hlavního uzlu opět uvolní, mohou Yieldnodes vklady kdykoli vrátit.

ZÁKLADNÍ TÝM

Za Yieldnodes stojí skvělý tým, který je transparentní ve všech ohledech. Určitě se shodneme na tom, že důvěra současných i budoucích investorů je to nejdůležitější. Tým Yieldnodes zatím odvedl vynikající práci při realizaci svého produktu. Všichni členové týmu jsou samozřejmě dohledatelní na internetu

Yieldnodes cz

Pokud po shlédnuté mého úvodního videa a prostudování těchto stránek budete mít přesto nějaké dotazy, neváhejte se na mě obrátit přes tento jednoduchý formulář, během 24 vám odepíšu

A další věc. Jakmile se zaregistrujete a provedete svůj první vklad, rozhodně mě kontaktujte, přidám vás do naší soukromé telegramové skupiny, kde budu dávat bonusové informace a různé tipy jak výdělky zvýšit, můžeme tady společně diskutovat, sdílet své názory, výsledky a rady

Výborně! Zpráva byla přijata.

SÍŤ

V současné době je Masternodes sestaven z:

Masternoding pro začátečníky
Masternoding návod v češtině
Nejlepší výdělek z domu
Masternoding pro začátečníky
Jak pracovat z domu?
10.JPG

HISTORIE YIELDNODES

Yieldnodes fungoval jako soukromý fond déle než rok, než začal beta test v říjnu 2019.

Poslední poznámka:

YieldNodes byl navržen tak, aby vydržel během turbulentních časů a aby poskytl „průměrnému“ člověku budoucnost a perspektivu na rozvíjejícím se trhu.

Buďte si jisti – bezpečnost vašeho kapitálu má nejvyšší prioritu.

Dali jsme si za cíl vybudovat udržitelnou budoucnost pro nás všechny v této nové ekonomice.


Důležitá poznámka: Yieldnodes NENÍ obchodování s kryptoměnami/forexem. Prostředky účastníků se používají k pronájmu serverů, které ovládají uzel, a generují coiny, které prodáváme. Je to program, který si takto pronajmete a mělo by se na něj takto pohlížet

Nejčastěji kladené dotazy

Kdy začaly YieldNodes?

YieldNodes je soukromý master-noding projekt od léta 2018 a na konci října 2019 vstoupil do fáze beta-testu s pozvanými účastníky. Postupně jsme program otevřeli veřejnosti.

Jaký výnos lze očekávat?

Naším cílem je stálý výnos pro naše zákazníky 5–15 % měsíčně, ale bezpečnost sítě a integrita serverů je naší první prioritou.

Jak poznám, že je to skutečné, že to není podvod?

Betatestovali jsme náš systém už nějakou dobu. Neváhejte oslovit naše první členy, když bylo vše v betě (někteří z nich investovali ZNAČNÉ částky do pronájmu serverů). Dostávat platby pravidelně – včas… pokaždé!
Nesnažíme být schématem rychlého zbohatnutí. Jsme spíše komunita krypto nadšenců, kteří chtějí společně růst. Staňte se součástí rodiny. Přidejte se!


Proč bych vám měl věřit?

Jsme transparentní, ukazujeme svou identitu a historii na linkedinu, děláme to, co prezentujeme, a tomuto projektu se plně věnujeme. Již jsme ukázali, že jsme kreativní a ochotní rozšířit projekt získáváním vedlejších projektů a dokonce i kryptoměn a burz, abychom posílili síť a využili naše projekty společně pro stabilnější a ještě vyšší výnosy.
Časem se přesvědčíte sami jak jsme stabilní. 


Co je master-noding?

Hlavní uzel - master node, stejně jako jakýkoli jiný úplný uzel, je uzlový server v rámci sítě a úplné uzly jsou důležité, protože zpracovávají transakce a ukládají je do blockchainu.
Operátor hlavního uzlu má však práva, která přesahují práva běžného operátora plného uzlu, a vyžaduje se, aby řídil kritičtější úkoly, což operátorovi přináší vyšší odměny.
Pro získání statusu hlavního uzlu musí operátor hlavního uzlu vložit určený počet příslušného coinu. Za tento „staking“ spolu s plněním požadovaných úkolů a poskytnutím výpočetního výkonu a úložného prostoru získává provozovatel odměnu na základě odpovídajícího coinu (proof-of-stake).
Pečlivým provozováním příslušných hlavních uzlů a neustálým sledováním a optimalizací pomocí chytrých strategií lze dosáhnout mimořádných zisků.


Jsou YieldNodes v podstatě master-noding krypto-coiny?

Ano i ne. Začalo to čistě jako master-noding pool projekt, ale postupem času rostl, takže jsme přizpůsobili obchodní model. Zisky nyní nepocházejí jen z master-noding coinů, ale také z provozování našich vlastních krypto-měnových projektů (jako Sapphire) se segregovanými týmy, stejně jako z přijímání odměn z naší vlastní burzy (Heliobank), a stále rozšiřujeme skutečné případy použití pro coiny přidáváním stále více příležitostí – posilujeme síť, ze které členové YieldNodes profitují.

Držíte moje bitcoiny, když si u vás pronajmu servery?

Ne, protože program je vázán na EUR, vyměníme váš vklad za USDT (aby byla hodnota stabilní) a poté pronajmeme servery a vyměníme usdt za příslušný coin (záruka potřebná k tomu, aby byl server v masternode statusu), aby se zahájil proces uzlování a tím začalo generování výnosů.
S vygenerovanými coiny nastavujeme více uzlů nebo je vyměňujeme za jiné coiny v jiných kryptoměnách, abychom diverzifikovali a nastavili více uzlů, čímž každým dnem roste naše aktiva. Takto pokračujeme, dokud neobdržíme žádost o výběr. Vyplatíme vás v Btc, Usdt nebo Sapphire (Sapp)

Bitcoin je pro nás pouze prostředkem k přenosu „hodnoty“. Zisky jsou vždy vytvářeny vůči euru a jako takové jsou vypočítávány.

Jaké jsou poplatky?

Maximálně si účtujeme 15 % z vytvořeného zisku na pokrytí 24/7 monitoringu, provozu serverů, převzetí odpovědnosti za vklady a jako odměnu za naše aktivity. Považujeme to za velmi spravedlivé, protože ostatní poskytovatelé berou 25 % nebo více. Jediný další poplatek je za platby bankovním převodem, kde je účtován poplatek ve výši 2,5 % na pokrytí našich nákladů.
Přesto je naším cílem stálý váš výnos 5–15 % měsíčně (po odečtení poplatků samozřejmě), ale bezpečnost sítě a integrita serverů je naší první prioritou.

Jak mohu vložit peníze?

Vzhledem k tomu, že se jedná o krypto projekt, dáváme přednost přijímání vkladů v bitcoinech a usdt.
V závislosti na vaší lokalitě však můžeme přijímat také USD a EUR prostřednictvím bankovního převodu a/nebo plateb kartou.


Jaké jsou limity pro vklady?

Ve výchozím nastavení je minimum pro pronájem serverů 500 EUR a maximum je aktuálně 250 000 EUR, ale po přímé konzultaci jsou možné i vyšší částky.
Pamatujte: po obdržení poplatku za pronájem používáme 7denní „dodatečné“ období k nákupu podílů uzlů a nastavení serverů. Toto NENÍ investiční program nebo trading. 
Nastavování vyžaduje spoustu času, takže těchto 7 dní potřebujeme na správné umístění vašich serverů na trhu.
Po 7 dnech začnete načítat výnos.

Jak funguje compounding - reinvestování zisků?

Reinvestování umožňuje vašemu vkladu růst velmi rychle.
Každý vklad je zablokován minimálně na 6 měsíců (to platí také pro každou reinvestovanou částku, která se sama o sobě počítá jako vklad). Uvnitř systému můžete posuvníkem nastavit, jak moc chcete reinvestovat od 0 do 100 %. Je to zcela na vás. Někdo rád vybere všechny výdělky, někdo na chvíli reinvestuje a poté vybere, někdo jde 50/50. Jsou to vaše peníze, takže se rozhodnete!


Jaká jsou rizika a eventuality?

Snažíme se o optimální zabezpečení a důvěryhodnost a obsluhujeme vaše servery spolu s našimi servery se stejnou úrovní zabezpečení. Proces masternodingu je přímočarý a matematický, ale může dojít k útokům a hackeři se vždy snaží proniknout do slabých míst. Jsme dobře vybaveni, abychom takové útoky zvládli, ale nebezpečí tu je a mělo by být sděleno.
Některé kryptoměny mohou ztrácet hodnotu rychleji, než se vygenerují nové coiny. Jsme velmi selektivní a díky zkušenostem není těžké zjistit, které coiny za noding stojí a které ne.
A konečně, protože se to nikdy v historii nestalo, mohlo by dojít k nepředvídaným okolnostem a přijetí zákonů, které by nám bránily dělat to, co děláme (vyšší moc).


Jak mohu vybrat prostředky?

Výběry lze zahájit ze zabezpečené členské oblasti. Každá žádost o výběr musí být podána do 15. dne v měsíci, abychom měli čas rozpustit hlavní uzly, ukončit servery a prodat "staky", takže prostředky vám budou vyplaceny 8. dne následujícího měsíce v Btc, Usdt, nebo Sapphire (Sapp). Minimální výběr je 100 Eur.

Jak mohu sledovat své příjmy?

Informace o výdělcích a celkovém zůstatku lze kdykoli zobrazit ve vaší zabezpečené členské oblasti.

Čím se to liší od těžby?

Master-noding není těžba!
V posledních letech je těžba často nabízena jako investiční příležitost, např. pro Bitcoin, Ethereum nebo Dash.
To bylo velmi lukrativní až do roku 2017, kdy počet nových těžařů vstupujících do tohoto světa narostl. Se stále větším počtem těžařů, kteří si navzájem konkurují, počátečními náklady na těžební zařízení a enormním nárůstem spotřeby energie se těžba stala zcela nerentabilní – zvláště když započítáme náklady na elektřinu, a nadcházející „půlení“, bitcoin sníží ty už tak nízké zisky o 50 %!

Navíc existuje mnoho podvodných nabídek od lidí, kteří vůbec netěží. Zjednodušeně řečeno, každý, kdo slibuje těžební výnos nad 2 % měsíčně, není upřímný.


Master-noding má oproti těžbě dvě obrovské výhody, které společně výrazně minimalizují riziko:

1) Počáteční náklady na těžební zařízení musí být získány zpět, než dojde ke skutečnému zisku, protože hodnota zařízení se na konci životnosti těžebního zařízení blíží nule. Naproti tomu hlavní uzel vydělává peníze od prvního dne a vložený "stake" (který není dotčen) může být okamžitě uvolněn a vyplacen, pokud je hlavní uzel vypnutý. Pravda, hodnota stakovaného coinu může stoupat nebo klesat, ale kompenzujeme to chytrými strategiemi.

2) Vzhledem k tomu, že k provozu hlavního uzlu je potřeba pouze minimum energie, ztráty jsou téměř nemožné (to je naprostý kontrast s těžbou, která je energeticky náročná), takže v praxi je jediným „rizikem“ snížení očekávaného výnosu.

HODNOCENÍ A RECENZE

Ověřený výdělek z domova

Stránky TRUSPILOT určitě všichni znáte. Jsou zde recenze a hodnocení různých společností, firem, projektů, ale také služeb atd. 
YIELDNODES je zde hodnocen velmi kladně stovkami uživatelů, kteří jsou s touto službou maximálně spokojení. A je to taky pochopitelné. 
Umíte si představit, že jste u nich od samého začátku a všechny své zisky jen reivestujete? .... tohle vás posune do úplně jiných čísel. 

Klikněte na obrázek vlevo a přesvědčte se sami :-)

youtube-logo-preview.png

ODEBÍRAT

Nezapomeňte se přihlásit k odběru nových videí

facebook-icon-black-and-white-21.png

facebook

Přidejte si mě do přátel, takto můžeme být stále v kontaktu

PTEJTE SE

Výborně! Zpráva byla přijata.

bottom of page