top of page

VERSE NETWORK - podrobný návod

Na této stránce se dozvíte, jak v projektu VERSE NETWORK postupovat dál. Vývojáři totiž udělají občas nějaký update, něco vylepší, něco přidají... zkrátka je nutné zůstat v obraze a mít informace. 
Z předchozích návodů už víte jak se zaregistrovat, jak vložit deposit, jak nakoupit investiční balíček. 
Teď se dozvíte další zajímavé věci - jak reinvestovat, provést výběr atd.

Na hlavní stránce vlevo v postranní liště došlo k drobné změně. Záložka PACKS se přejmenovala na SIDEBAR.SORTWARE - zde se ale nic nemění, stále si zde můžete zakoupit balíček a vidět vaše už zakoupené balíčky tak jako předtím.
Záložka PACKS VIEW se přejmenovala na SIDEBAR.LICENSE - zde se opět nic nemění, najdete zde kolik vaše balíčky vydělávají a celkový přehled z jejich výdělků. 
Novou záložku, kterou vývojáři přidali je SIDEBAR.TRADING - tohle je úplná novinka. Takto si můžete zakoupit vzdělávací kurz ohledně obchodování na burze. Více informací přinesu jakmile se dozvím něco bližšího. 

vlcsnap-2023-08-10-23h06m04s141.png
arrow.png
2.JPG

Na hlavní stránce úplně dole nám přibylo další okénko REWARDS WALLET. Zde najdete aktuální zůstatek, který vaše balíčky vydělali, a který můžete aktuálně použít. To znamená pro výběr nebo nákup dalšího balíčku.
(V okénku REWARD BONUS najdete informaci kolik vaše balíčky vydělali dohromady od samého začátku)

3.JPG

Ale aby jste s touto částkou mohli dál pracovat (výběr nebo nový nákup), musíte provést převod. Na hlavní stránce vlevo kliknete nejprve na WALLETS a pak na TRANSFER.

4.JPG

Poté kliknete na TO WALLET

5.JPG

Objeví se vám tato tabulka

6.JPG

Pokud budete chtít výdělek z balíčků použít na nákup dalšího balíčku (reinvestovat), musíte si tabulku nastavit tímto způsobem (šipkami vpravo). To znamená, že budeme převádět peníze z REWARD WALLET do DEPOSIT WALLET - jakmile si převedete peníze do DEPOSIT WALLET, můžete peníze použít na nákup nového balíčku (tento proces máte ukázaný v předchozím návodu i videu)
Do spodního okénka zadáme v mém případě 25.82 a klikneme na tlačítko CONFIRM THE TRANSFER

7.JPG

Pokud se ale rozhodnete pro výběr peněz, tabulku si musíte nastavit takto. To znamená, že vydělané peníze z balíčků si pošlete z REWARD WALLET do CASH WALLET - jakmile máte peníze převedené v CASH WALLET, můžete zadat výběr.
Do spodního okénka zadáme v mém případě 25.82 a klikneme na tlačítko CONFIRM THE TRANSFER

9.JPG

Aby jste ovšem tento převod mohli provést, musíte do okénka nejprve zadat PIN, který jste si zvolili při registraci (viz druhé video) a kliknete na tlačítko CONFIRM OPERATION

10.JPG

K převodu dojde okamžitě, výpis najdete kousek níže v historii převodů

11.JPG

Když se vrátíme na hlavní stránku, tak si můžete všimnout, že se peníze úspěšně převedli. V REWARD WALLET mám $0.00 a do CASH WALLET se mi převedlo $25.82. S předchozím zůstatkem v CASH WALLET z dřívějška tam mám tedy celkem $67.72

13.JPG

Peníze z CASH WALLET si můžeme kdykoliv vybrat. Tak si to rovnou ukážeme. Nahoře vlevo v postranní liště klikneme na WALLETS a pak na WITHDRAW

14.JPG

Dále klikneme na tlačítko v zeleném rámečku

15.JPG

Do spodního okénka zadám $67, které chci vybrat a kliknu na SEND REQUEST (nezapomeňte si předtím v nastavením uložit vaši usdt trc20 adresu vaší peněženky, bez toho to nepůjde. Adresa se vám automaticky zobrazí v prostředním okénku)

16.JPG

Opět musím napsat svůj PIN, který jsem si nastavil při registraci a kliknu na CONFIRM OPERATION

10.JPG

Jakmile to provedeme, dole v historii uvidíme okamžitě výpis o tomto výběru. Tento výběr je označen jako PENDING - ČEKAJÍCÍ. Za pár hodin (podle mé zkušenosti 3 - 15 hodin) mi peníze přijdou do mojí peněženky

17.JPG

Podle výpisu z mé peněženky můžete zjistit, že výplata mi přišla asi za 8 hodin - je zde samozřejmě odečten poplatek ze sítě trc20

363943287_668720808174220_4150975216945348292_n.jpg

V historii mých výplat se status této výplaty změní na schválený

18.JPG
bottom of page