top of page

MYDHLIFE - návod

Zaregistrovat se můžete kliknutím na tohle tlačítko

Vyplňte registrační formulář podle obrázku (ideálně použijte GMAIL, ten funguje nejlépe)

1.png

Potvrďte, že jsem váš sponzor „yes, this is my ambasador“, dole opište číselný kód a klikněte na JOIN NOW

27.JPG

Hned po registraci je potřeba vypňit svůj profil, neodkládejte to a udělejte to hned ať máte vše v pořádku.
Nejprve ze svého mobilu nebo PC nahrajte nějaký svůj profilový obrázek nebo avatara (není povinné)

2.png

Ve formuláři vyplňte jen pole s hvězdičkou. Jakmile máte hotovo klikněte na SAVE PROFILE

3.png

Pokud jste vyplnili vše správně, objeví se vám po kliknutí na tlačítko SAVE PROFILE tako hláška v zeleném rámečku

4.png

Následně budete přesměrováni sem. Bude na vás čekat uvítací dopis. Můžete si ho na PC v prohlížeči chrome přeložit kliknutím pravého tlačítka myši – volbou čeština
Po přečtení klikněte na tlačítko
CLICK HERE TO GET STARTED

5.png

Dostanete se na další stránku. Zde musíte potvrdit, že souhlasíte s podmínkami společnosti. Úplně dole napište do okénka své celé jméno (mě nešla diakritika, tak to napište klidně bez háčků a čárek) a klikněte na fialové tlačítko. 

6.png
7.png

Tak, celý proces máme za sebou, a nyní jsme v našem MYDHLIFE účtu. Zatím zde nic neřešte a rovnou přejděte k nákupu svého prvního balíčku kliknutím na CHOOSE PRODUCT PACKAGE

8.png

Zobrazí se vám celá nabídka balíčků od $100 až po $2500. Můžete si klidně ze začátku koupit balíček za $500, $1000 nebo $2500. Já projekt zatím testuji, abych pro vás udělal návod, tak koupím jen balíček za $100.
Kliknu na
BUY NOW

9.png

Následuje stránka s platebními údaji. Platba kartou se nás netýká, to lze pouze pro občany US. Já si zvolím platbu USDT TRC 20. Vy si samozřejmě můžete zvolit Btc, Eth, nebo USD Tether (ERC 20)

10.png

Na obrazovce ještě uvidíte přehled vašeho nákupu. ZDE NA NIC NEKLIKEJTE !!!

11.png

A je zde také kalkulace celého nákupu: balíček za $100 + poplatek $3 = celkem $103. Klikněte na PROCEED TO CHECKOUT

12.png

Teď se vám objeví konečná faktura. Všimněte si že i s poplatky budu tedy platit 103.089836 USDT, síť TRC 20. Kliknu na BUY NOW

13.png

Na další stránce už máme pokyny k platbě. Tohle je souhrn objednávky. ZDE PROSÍM NA NIC NEKLIKEJTE !!!

14.png
15.png

Tady je nejdůležitější část celého nákupu. Budu tedy odesílat částku 103.089836 USDT TRC20 tato částka musí být zadána přesně, pořádně si to zkontrolujte, než ji odešlete !!!
Peníze budu odesílat na adresu níže. Vše si zkontrolujte a ujistěte se že USDT opravdu odesíláte přes tronovou síť TRC 20. 
Na celý platební proces máte jen 10 minut, je potřeba to stihnout. Pokud ne, nic se neděje, automaticky se vám vygenerují další platební údaje, které použijete.

16.png

U mě to prošlo svižně za cca 5 minut, protože tronová síť je velmi rychlá. Na stránce budete automaticky přesměrování na souhrn nákupu s oznámením v zeleném rámečku, že vše prošlo v pořádku a platba je schválena

17.png

Dole na stránce klikneme na oranžové tlačítko

18.png

Budete přesměrování do sekce KIGDOM AI BOT (v současné době je tato sekce přejmenována na REWARDS), kde uvidíte že váš vklad je zatím v pendingu - čekající. Dejte jim minimálně 24 hodin, než ho aktivují a hned prosím neplašte, že do 5 vteřin nevyděláváte.
POZNÁMKA: oranžový rámeček se už nejmenuje MY PENDING DEPOSIT, ale MY PENDING PACKAGES

19.png

Když kliknete na VIEW DEPOSIT (nyní VIEW PACKAGES), tak upozornění o 24 hodinách najdete. Vše se musí nejprve aktivovat

20.png

Klikněte vlevo v postranní liště na DASHBOARD. Zde máte kompletní přehled vašeho účtu. V této fázi balíček ještě aktivní není. Musím počkat. 
Dole je možnost
BECOME A BRAND AMBASSADOR, klikněte na GET STARTED

21a.jpg

Ve zkratce jde o to jestli se chcete stát partnerem této společnosti. Možná vás to teď nezajímá a nic vám to neříká, ale opravdu vám doporučuji STÁT SE PARTNEREM, nejsou s tím spojeny žádné náklady ani závazky.
Ale je dost možné že si časem projekt oblíbíte do takové míry, že ho budete chtít ukázat přátelům a známým, a pokud tímto způsobem do MYDHLIFE někoho přivedete, firma vás za to odmění. 
Rozhodně vám všem doporučuji kliknout na
FIALOVÉ TLAČÍTKO

22.png

Po pár hodinách se mi $100 přesunulo do MY ACTIVE KINGDOM BOT DEPOSIT (nyní MY ACTIVE PACKAGES), v této fázi je už balíček aktivní a bude denně generovat zisky

23.JPG

Pokud se budete chtít znovu po registraci přihlásit zpět do vašeho MYDHLIFE účtu, uložte si někam tento odkaz: 
https://mydhlife.com/members/login

Své první zisky najdete v postranní liště vlevo v záložce KINGDOM AI BOT (v současné době je tato sekce přejmenována na REWARDS).
Robot z částky $100 vydělal $0.40 (0.4%). Tyto výdělky uvidíte vždy v červeném rámečku. Časem si zisky můžete i porovnat, protože jsou zde zobrazeny i graficky v sekci
DASHBOARD

24.JPG

Kliknutím na sekci EARNING (v současné době je i tento název přejmenován na REWARDS) už uvidíte kompletní výpis. Datum 8. října 2023, zisk $0.40, procento zhodnocení pro tento den 0.40%, a z jakého vkladu (balíčku) tento zisk je.

25.JPG

Po 9 dnech jsou mé výdělky graficky znázorněni takto.

ršršršr.JPG

Zde jsou zobrazeny zisky z mé investice $100 po 14 dnech. Je to krásných 9.45% - to znamená $9.45. Takže tímto tempem bych se mohl pohybovat kolem profitu 20% měsíčně

fugugugug.JPG

Tak přátelé, mám za sebou přesně měsíc (8. říjen - 7. listopad) od mojí první investice $100 a vydělal jsem $16.90.
Zhodnocení bylo tedy 16.90%. Samozřejmě profity jsou zde generovány každý den jinak, ale přesto zde budeme někde mezi 15% - 25% podle situace na krytoměnovém trhu.

rzrzrz.JPG
jggjg.JPG

Pokud vás projekt zaujal, a rádi by jste se dozvěděli mnohem víc, přejděte do sekce SUPPORT CENTER, zde klikněte na FAQ - nejčastěji kladené otázky a vše si zde prostudujte. Vše si můžete jednoduše přeložit do češtiny, takže to není žádný problém. 
V sekci SUPPORT CENTER najdete samozřejmě i podporu, kam můžete napsat
(START NEW TICKET), když budete mít nějaký technický nebo obecný dotaz nebo problém. Reagují do 24 hodin, mám vyzkoušeno.

26.JPG

Přátelé, tento návod ani zdaleka není konečný. Jak už víte z úvodu, projekt se pořád vyvíjí a vlastně ještě není ani oficiálně spuštěn. Berte to jako obrovskou výhodu, že vyděláváme s takovým předstihem před ostatními. Když si svůj účet trochu víc proklikáte, tak sami přijdete na spousta dalších zajímavých záložek a funkcí, ty si ale budeme představovat postupně, až nás vedení ujistí, že je vše připravené a můžeme platformu 100% používat i na další věci. 

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte mi napsat, rád odpovím

bottom of page