top of page

LIFE MINER - návod

Zaregistrovat se můžete kliknutím na tohle tlačítko

Vyplňte registrační formulář podle obrázku (ideálně použijte GMAIL, ten funguje nejlépe), v sekci PHONE si nejprve zvolte předvolbu země vašeho telefonního operátora (Česká Republika, Slovensko....) a až potom teprve zadejte své telefonní číslo. Na tohle číslo a email vám pak bude chodit kód, který budete potřebovat pro výběr.
Úplně dole pak zatrhněte, že souhlasíte s podmínkami a klikněte na
CREATE ACCOUNT

1.JPG

Následně se vám objeví další okno, klikněte na ACCESS NOW

vlcsnap-2023-12-25-17h30m10s155.png

Budete přesměrování přímo do vaší virtuální kanceláře, do vašeho LIFE MINER účtu. Do emailu vám přijde informace, že vaše registrace proběhla úspěšně. 
Hned po registraci není potřeba na nic klikat ani nic nastavovat, program je záměrně nastavený tak, aby byl velmi jednoduchý a zvládl to naprosto každý. Můžeme tedy hned koupit náš první těžební plán. 
Klikneme na tlačítko
REPLENISH MINING

vlcsnap-2023-12-25-17h41m26s5.png

Projekt vás zaujal, ale jste začátečník a nevíte kde USDT nakoupit a jak ho do platformy LIFE MINER poslat?
Žádný problém. V sekci SMĚNÁRNA mám pro vás velmi podrobný návod a video, jak to přesně udělat.

Objeví se vám tabulka s těžebními plány, které si můžeme koupit. Já si pro začátek koupím plán za $100. Na tuto volbu kliknu

vlcsnap-2023-12-25-17h48m19s223.png

Vyskočí vám další okno. Sjedete až úplně dolů a kliknete na ACCEPT THE TERMS AND PROCEED

vlcsnap-2023-12-25-19h38m33s112.png

Nyní si musíte zvolit jakým způsobem budete těžební plán nakupovat. Já jsem si zvolil USDT TRC20, vy si samozřejmě vyberte podle sebe. 

Pokud jste kryptoměnami nepolíbeni, ale rádi by jste se zapojili, přejděte na mojí stránce do sekce SMĚNÁRNY
ZDE a hned nahoře v úvodu najdete to nejlepší co tu momentálně je. Máte tam i český video návod, který jsem pro vás natočil. Krok za krokem vás naučím jak si jednoduše usdt můžete nakoupit.

Nebo se zaregistrujte na burzu BINANCE, zde se dá nastavit čeština také, tuto burzu používáme prakticky všichni, podrobný návod v češtině najdete ZDE

vlcsnap-2023-12-25-19h48m55s129.png

Tohle už jsou platební údaje. Budu tedy posílat USDT přes tronovou síť TRC 20. Zkopírujeme si adresu, přejdeme do naší tronové peněženky nebo na burzu Binance (nebo jakoukoliv jinou) a platbu provedeme.

vlcsnap-2023-12-25-20h06m30s108.png

Tohle je velmi důležitá část. ZDE NESMÍTE UDĚLAT CHYBU. Ke každé platbě musíte připočítat 0.5% než ji odešlete. Pokud jim přijde třeba jen 99.98 usdt tak se vám těžební plán nepřipíše a budete na stejnou adresu muset doposlat nějaké drobné. 
Klikněte na tlačítko
JAK NA TO a já vám ukážu jak přesně platbu provést peněženkou TRONLINK a burzou BINANCE.
Nehrejte si na hrdiny a podívejte se na to prosím, ať pak zase nepíšete: "Udělal jsem chybu, co s tím"

6018fc12be4a90ab320e495639ef0b57_download-arrow-png-vector-clipart-pngs-portable-network-g
vlcsnap-2023-12-25-20h27m33s108.png

Jakmile transakci provedete, nemusíte čekat až časomíra 20 minut skončí. Fakturu zrušte křížkem vpravo nahoře, a čekejte až se vám těžební plán připíše. U mě to bylo do asi 5 minut, přišel mi také email, kde mě o úspěšné transakci informovali

Nyní, když se nám těžební plán v hodnotě $100 připsal si vysvětlíme jednotlivé pojmy v mém účtu.


1) hodnota těžebního plánu
2) plán se zhodnotí o 200%, takže zbývá $200, které mi má společnost vyplatit, než můj balíček skončí. Neboli k vyplacení do konce kontraktu zbývá $200
3) kolik už jsem z projektu vybral
4) zůstatek (zbytek), který vznikl při mé transakci. Vždycky když tam pošlete víc než máte, tak zbytek se vám zobrazí zde. Tyto peníze se dají použít pro příští nákupy nebo jako součást příští výplaty. Tak jako tak ještě jednou připomínám: až budete platit těžební plán, vždy sem posílejte navíc minimálně 0.5% jeho hodnoty nebo více, tak jak jsem vysvětloval v návodu JAK NA TO.
5) částka dostupná pro výběr
6) hodnota mého těžebního plánu, který jsem právě koupil
7) kolik zbývá do dosažení 200% hodnoty těžebního balíčku k vyplacení
8) moje těžební plány se budou zhodnocovat maximálně o 200%, pak skončí

vlcsnap-2023-12-25-23h26m21s128.png

Na hlavní stránce najdete (v červeném rámečku) váš jedinečný registrační odkaz, který můžete použít v případě, že budete chtít projekt LIFE MINER doporučit přátelům a známým.

Kliknutím na
BITMAIN CALCULATOR (v zeleném rámečku) se dostaneme na další obrázek ....

2.JPG

... zde uvidíte data v reálném čase, které jejich těžební stroje generují. Vidíte sami, jak je zde vše transparentní a co všechno zde máme k dispozici. O něčem takovém se nám v jiných projektech ani nesnilo :-)

3.JPG

Uplynulo pár dní. Přejdeme do sekce TRANSACTIONS.

Úplně dole (v modrém rámečku) vidíte můj nákup, těžební plán v hodnotě $100.
Každý den (zatím 5 dní) se mi připisují denní zisky v průměru 0.23% denně.
Nahoře v
TOTAL MINING je součet mých výdělků na podílu z těžby během těchto pěti dnů, což je $1.15
Celkový výdělek
TOTAL INCOME je tedy zatím $1.15

4.JPG

Když se vrátíme na hlavní stránku, tak stejný celkový výdělek $1.15 můžeme vidět i v AVAILABLE FOR WITHDRAWALS - DOSTUPNÉ K VÝBĚRU (červený rámeček)

Částka $1.15 je znázorněna i v místě červené šipky

Tato částka se odečetla i od $200, které jsem tu měl na začátku znázorněné jako maximální zhodnocení mého aktuální plánu v hodnotě $100 (zelený rámeček), takže nyní k vyplacení do konce kontraktu zbývá $198.85. Vidíte sami, že tu všechno sedí do posledního centu. Teď budete každé položce ve vašem účtu jednoduše rozumět.

5.JPG

V sekci SETTINGS si můžeme změnit heslo (zelený rámeček)

A NYNÍ VELMI DŮLEŽITÁ ČÁST
Výběry můžeme provádět pouze v USDT BEP20 - to znamená BNB smart chain. Zní to složitě, ale ukážu vám jak je to jednoduché.

6.JPG

Návod jak krok za krokem provést výběr na burzu BINANCE najdete zde. Stejným způsobem si můžete poslat výplatu na jakoukoliv jinou burzu, která podporuje USDT BEP20

Pokud se budete chtít znovu po registraci přihlásit zpět do vašeho MYDHLIFE účtu, uložte si někam tento odkaz: https://lifeminer.io/

Návod je sice podrobný, ale může se stát, že přece jen budete potřebovat poradit. Nic se neděje, napište mi a já vám rád pomohu

bottom of page