EXODUS

Velice populární více-měnová peněženka. Kromě bitcoinu zde najdete i mnoho altcoinů (alternativy bitcoinu).

Tato peněženka se opravdu hodí pokud například "těžíte" kryptoměnu, obchodujete na kryptoměnové burze a nebo pracujete s projekty které kromě bitcoinu podporují i další kryptoměny.

ODKAZ NA OFICIÁLNÍ STRÁNKY: ZDE

NÁVODZDE

JAK AKTUALIZOVAT PENĚŽENKU: ZDE

Pokud ještě s peněženkami na internetu nemáte zkušenosti a nevíte jak si konkrétně na tuhle peněženku poslat peníze, rozhodně doporučuji certifikovanou směnárnuwww.brumble.cz

Jedná se o českou směnárnu, stránka je kompletně v češtině a myslím, že není těžké se tam orientovat. Nejprve se vpravo nahoře zaregistrujte, a pak si musíte účet ověřit (verifikovat). O tomto ověření je vše napsáno na úvodní straně této směnárny. Až vše provedete podle návodu, můžete se směnárníkem vyměnit peníze například z vašeho bankovního účtu na peněženku perfect money. K dispozici je živý chat, takže se klidně ptejte, napiště třeba, že směňujete poprvé a směnárník vám rád poradí, od toho tam je, je to jeho práce a Vy jste přece klient. 

Takto jsem již směňoval mnohokrát a neměl jsem sebemenší problém. Pokud přeci jen narazíte na nějaký zádrhel, napište mi a já Vám samozřejmě pomohu a poradím. 

V případě, že máte dolary, eura či bitcoiny na jiné peněžence použijte automatickou směnárnu CHANGER. 

Více info: ZDE