top of page

Empiresx návod

Po vaší registraci se můžete hned svojí přezdívkou a heslem přihlásit do vašeho účtů - žádný potvrzovací email vám nepřijde. Okno na přihlášení se vám samo objeví, pokud ne tak stačí kliknout na tento odkaz: https://newera.empiresx.com/login.php

1.JPG

Nyní jste ve vašem, účtu. Klikněte na LETS INVEST

2.png

Klikněte na PURCHASE BOT PACKS

3.jpg

Já osobně jsem se registroval jako AFFILIATE, proto jsem zvolil robota za $200. Pokud se budete registrovat jako INVESTOR, zvolíte stejnou položku BOT EMPIRESX ale za $400.  V obou případech se jedná o pronájem softwaru na 1 rok. 

vlcsnap-2021-07-03-06h58m49s184.jpg

Vygenerujete si platební údaje

5.jpg

Vygenerují se vám platební údaje. 
Teď velmi důležitá část. Na zaplacení máte pouze 15 minut. V případě, že si zvolíte platbu v BTC, může se stát, že transakce do 15 minut prostě neprojde a vy pak budete muset požádat podporu o pomoc. 
Pokud zvolíte ETH nebo USDT, transakce bude mnohem rychlejší a do 15 minut v pohodě projde. 
V případě že přesto budete chtít platit v BTC, opravdu nešetřete na poplatcích, pokud chcete aby jim platba přišla do 15 minut. 

6.jpg

V případě, že se rozhodnete platit BTC a transakce do 15 minut neprojde, není to zase taková tragédie, se supportem se to dá jednoduše vyřešit. Mě se to právě stalo a v pohodě jsme to vykomunikovali. 
Stačí když kliknete na HELP a TICKETS, nahoře kliknete na OPEN A NEW CALL a napíšete zprávu ve znění jaké vidíte na obrázku. 
Nejdůležitější je připojit do zprávy HASH vaší BTC transakce, podle ní se dá vaše platba snadno identifikovat a podpora může nákup manuálně dokončit. 

7.JPG

Že máte účet aktivní a robota v pořádku zaplaceného poznáte podle zobrazené částky $200. 
Pak kliknete na LETS INVEST a můžete provést svůj první vklad, s kterým bude robot obchodovat. 

8.jpg

Klikněte na EX BOT DEPOSIT 

9.jpg

Zadáte minimální částku $500 nebo vyšší a potvrdíte. Příště už můžete přidávat kapitál po menších částkách jako například $100 atd. Ale první investice musí být minimálně $500

10.jpg

Opět se vám objeví platební údaje jako když jste kupovali robota. Postup bude stejný jako předtím. Okopírujete adresu kam peníze budete posílat a taky částku a ze své peněženky pošlete. 

11.jpg

Já jsem měl tehdy opravdu smolný den a moje BTC transakce opět neprošla do 15 minut. Na podporu jsem napsal zprávu v tomto znění a vše bylo manuálně vyřešeno. Žádná věda. 

12.JPG

Částka se mi připsala ($200 robot + $500 investice) a nyní můžu kliknout na CONNECT TO EX BOT

vlcsnap-2021-07-03-07h58m27s82.png

kliknete na RUN BOT a to je všechno

vlcsnap-2021-07-03-08h02m01s196.png

Robot začne okamžitě pracovat a postupně vydělávat 0.6% nebo 1% - podle toho jestli jste se zaregistrovali jako INVESTOR nebo AFFILIATE. Podle mojí zkušenosti celý proces trvá maximálně 20 minut denně. 

vlcsnap-2021-07-03-08h04m34s117.png

SKVĚLÁ ZPRÁVA 🔥🔥🔥
Už nemusíme každý den manuálně zapínat EX BOTA. Nyní se dá vše nastavit automaticky a vše pracuje samo, není nutné už pak do vašeho účtu vůbec chodit. Jen jednou za čas zkontrolovat své zisky. 
Klikneme na obrázkovou ikonu vedle vašeho jména. V rozbaleném menu klikneme na USER ACCOUNT a možnost AUTOMATIC ROBOT nastavíme podle obrázku. 
Aktuálně je zde i možnost si svůj účet zabezpečit 2FA – dvoufázovým zabezepečením. 
Opět vše nastavíme tak jak je vidět na obrázku u možnosti TWO – FACTOR AUTHENTICATION 😎😎😎

photo_2021-09-27_09-40-10.jpg

🔥🔥🔥!!! KONEČNĚ !!! 🔥🔥🔥
V projektu EMPIRESX teď vydělávám $14.79 denně !!!
(nezapomeňte na to, že vy kteří máte kategorii INVESTOR si vyděláte ještě víc, já mám totiž kategorii AFFILIATE, kde je zhodnocení 0.6%. Pokud máte kategorii INVESTOR tak váš výdělek bude 1% - to znamená větší než můj)
- původní investici $500 jsem už navýšil na $2464
- tohle je částka, které jsem chtěl dosáhnout, protože se zde dá reinvestovat pouze jednou týdně a minimum je $100, takže to krásně vychází
💥💥💥💥💥💥💥
S trading softwarem EMPIRESX můžete denně vydělávat 0.6% nebo 1% - bez složitého nastavování a naprosto jednoduše
- systém udělá vše za vás
- vše funguje automaticky, robot pracuje zatímco vy děláte co vás baví, zatímco jste v práci nebo spíte
- tohle zvládne naprosto každý
Pokud už vás nebaví ty věčné podvody, kterých jsou na internetu stovky, tak tohle pro vás může být to pravé

photo_2021-10-03_12-51-05.jpg

Pokud budete mít jakékoliv dotazy napište mi, rád pomohu. 

bottom of page