EMPIRESX

3.JPG

Projekt, který mě svojí transparentností naprosto ohromil. Dva zakladatelé Flavio a Emerson vytvořily úžasný obchodní software, který může používat úplně každý.

Žádné složité nastavování a připojování k burze. Jen se zaregistrujete, pronajmete si robota, vložíte deposit a pak už jen stačí stisknout tlačítko START - zabere to jen 20 minut denně. 

Nic tak jednoduchého a intuitivního jsem na internetu ještě neviděl. Navíc projekt pochází z USA, kde online podvody nemají šanci. Celý tým je dohledatelný a s působivou historií.  

Ve videu se dozvíte jak robot pracuje v praxi, představíme si společnost, majitele projektu a členy týmu, řekneme si jak pozitiva tak negativa projektu 

Krátká ukázka jak obchodní robot pracuje s mými penězi, je to opravdu velmi jednoduché

Ještě než se zaregistrujete, podívejte se nejprve na video - je to velmi důležité, protože si musíte vybrat jestli se zaregistrujete jako INVESTOR nebo AFFILIATE

Registrace INVESTOR - zisk 1% denně - nelze budovat tým

Po kliknutí na tlačítko REGISTRACE se ujistěte, že je nahoře napsáno INVESTOR.  Všechny údaje pak vyplňte bez diakritiky podle návodu, potvrďte, že je vám 18 a klikněte na REGISTER.

b.JPG

Registrace AFFILIATE - 0.6% denně - lze budovat tým (provize, bonusy + další odměny)

Po kliknutí na tlačítko REGISTRACE se ujistěte, že je nahoře napsáno AFFILIATE.  Všechny údaje pak vyplňte bez diakritiky podle návodu, potvrďte, že je vám 18 a klikněte na REGISTER.

a.JPG

Po vaší registraci se můžete hned svojí přezdívkou a heslem přihlásit do vašeho účtů - žádný potvrzovací email vám nepřijde. Okno na přihlášení se vám samo objeví, pokud ne tak stačí kliknout na tento odkaz: https://newera.empiresx.com/login.php

1.JPG

Jakmile provedete registraci, kontaktujete mě přes formulář níže, nebo mi přímo napište na email: jardannn1@gmail.com
a já vám obratem pošlu podrobný návod jak přesně si zakoupit robota, vložit deposit a jak se softwarem pracovat. Bez mého návodu raději nenakupujte, v projektu je hodně možností a je velmi důležité vybrat správně.
Navíc je potřeba při placení dodržovat přesné instrukce, aby vše fungovalo jak má. 

Výborně! Zpráva byla přijata.

PDF prezentace v angličtině

Obchodní software v akci

vlcsnap-2021-07-01-18h14m42s38.png

Výpisy v mém účtu jsou velmi přehledné a vše jde jednoduše přepnout do češtiny. Přesně vím kolik denně vydělám a kolik vydělávám od samého začátku

tztrzreze.JPG

Zakladatelé projektu Emerson a Flavio - vždy velmi transparentní a otevření

aaa.png

Ukázka trading robota jedním ze zakladatelů v praxi + ukázka jejich účtu na platformě Ameritrade (více info ve videu)

vlcsnap-2021-07-01-18h15m42s144.png

Hlavní trader společnosti Empiresx Joshua Greg, který dříve pracoval pro Goldman Sachs

Přidejte si mě do přátel, takto můžeme být kdykoliv v kontaktu (napište mi pro jistotu

i do zprávy, že jste můj kontakt našli zde)

přidat do přátel