top of page

GOOGLE CHROME ROZŠÍŘENÍ

Někteří z vás mi psali jestli je možné používat TRONLINK PENĚŽENKU ve vašich počítačích. Ano, možné to je - pomocí rozšíření v prohlížeči GOOGLE CHROME. Samozřejmě si pak přes prohlížeč v peněžence můžete otevřít i aplikaci DAISY.

Osobně tohle rozšíření nepoužívám, protože mi rozhraní v mobilu vyhovuje. Ale ta možnost tu je tak si ji ukážeme.

Je velmi důležité aby jste v prohlížeči google chrome měli tuto adresu - https://www.tronlink.org

Pak dole klikněte na CHROME EXTENSION.

1.JPG

Klikněte na PŘIDAT DO CHROMU

2.JPG

Klikněte na PŘIDAT ROZŠÍŘENÍ

3.JPG

Prohlížeč vás informuje o přidání tohoto rozšíření vpravo nahoru

6.JPG

Pokud se stane, že tam ikonu peněženky neuvidíte, přidejte si ji tam manuálně. Klikněte na ikonu nahoře ve tvaru PUZZLE a dole na ikonu připnutí, pak ji tam už budete mít vždy.

7.JPG

Po kliknutí na ikonu peněženky se vám peněženka otevře. Dole potvrďte, že souhlasíte s používáním COOKIES. Pak vyplňte heslo - musí obsahovat alespoň jedno velké písmeno, malé písmeno, číslovku a musí mít minimálně 8 znaků. Zkrátka to musíte mít všechno v zeleném jako na obrázku, pak to bude ok.

5.JPG

Pak klikněte na RESTORE

8.JPG

Zvolte si libovolný název pro vaši peněženku. Musí mít alespoň 4 znaky, pouze čísla a písmena a tento název nesmí být použit u nějakého vašeho jiného účtu. Pokud budete mít všechno v zeleném, máte to ok.

9.JPG

Nyní máte na výběr z několika možností, jak si převést vaši peněženku z mobilu do prohlížeče google chrome. Pokud kliknete na tu první možnost....

10.JPG

....budete muset zadat v přesném pořadí všechna zálohovací slova, která jste si zapisovali když jste si vaši původní peněženku zakládali v mobilním telefonu. Jakmile to uděláte a dole potvrdíte, máte hotovo.

11.JPG

Pokud kliknete na druhou možnost.....

12.JPG

....musíte si z vaší původní peněženky zkopírovat váš privátní klíč a do vyznačeného okna ho vložit. Jakmile to uděláte, peněženka se vám s všemi zůstatky otevře. 

13.JPG

Pokud nevíte jak vygenerovat privátní klíče z vaší TRONLINK peněženky, klikněte dole na tlačítko MY. (podotýkám že používám android, u jiného systému to může vypadat trochu jinak)

Screenshot_20210124_151318_com.tronlinkp

Pak klikněte na PUBLIC ACCOUNT MANAGEMENT

Screenshot_20210124_151506_com.tronlinkp

Pak klikněte na BACKUP PRIVATE KEY

Screenshot_20210124_151537_com.tronlinkp

Napíšete své heslo a potvrdíte. Pak už se vám jen objeví upozornění aby jste si nedělali snímek obrazovky kvůli bezpečnosti, opět potvrdíte. Nyní už uvidíte váš privátní klíč, který si okopírujete a použijete podle návodu. 

Screenshot_20210124_151553_com.tronlinkp
bottom of page