SMĚNÁRNA BINANCE

V tomto návodu se dozvíte, jak se krok za krokem registrovat do směnárny Binance. Ukážeme si všechna základní nastavení, kterými si ze začátku budete muset projít, NÁKUP KARTOU a další užitečné informace.

Do směnárny se zaregistrujete kliknutím ZDE

Objeví se vám registrační formulář

V seznamu vašich kryptoměn uvidíte BTC, klikněte na stejném řádku na DEPOSIT

Zkopírujte BTC adresu a použijte ji ve vaší BTC peněžence nebo směnárně kde aktuálně držíte své BTC. To znamená, že na tuto adresu si potřebnou částku v BTC pošlete.

V panelu nahoře si najeďte na TRADE a zvolte CLASSIC

Do vyhledávače v pravo napište TRX, následně je potřeba aby vše odpovídalo tomu co je na stránce v červeném rámečku. Nyní obchodujete TRX/BTC

Na tomto obrázku je lepší detail z obrázku nahoře. Jakmile jste napsali do vyhledávače TRX, kliněte na položku v červeném rámečku

Dole na stránce budete TRX už nakupovat. Budeme nakupovat okamžitě, to znamená za aktuální cenu na trhu. Nastavení bude tak jako na obrázku - SPOT - LIMIT - BUY TRX. Cena v okénku PRICE by měla být stejná jako nalevo napsáná zeleně v červeném rámečku (pokud chcete mít jistotu, že opravdu nakoupíte okamžitě, zvolte si cenu která je nad zeleně napsanou cenou v červeném rámečku - to znamená 0.00....81, nebo 0.00....82 atd)

Táhlem, na které směřuje šipka, si volíte množství nakoupeného TRX a zároveň i kolik za něj chcete ze svého balance v BTC utratit

Jakmile obchod potvrdíte tlačítkem BUY TRX, tak se objeví tato dvě vyskakovací okna. Spodní znamená že jste vytvořili objednávku a to horní, že se objednávka okamžitě vyplnila. Došlo tedy k okamžitému nákupu. 

V hlavním panelu nahoře si najeďte na ORDERS a zvolte SPOT ORDER

Otevře se vám další stránka. Klikněte na TRADE HISTORY a uvidíte historii vašeho nákupu který proběhl

V hlavním panelu nahoře si najeďte na WALLET a zvolte FIAT AND SPOT

V seznamu kryptoměn si zvolte TRX a klikněte na WITHDRAW

Zadáte TRX adresu z vaší TRONLINK peněženky, "fajfkou" musí být označen TRON, do posledního okénka zadáte potřebnou částku TRX, kterou chcete do vaší TRONLINK peněženky poslat a potvrdíte. 

Pokud nevíte jak zjistíte vaši TRX (TRON) adresu, otevřete si svou TRONLINK peněženku (návod je na mojí stránce) a klikněte na červeně vyznačené pole

Úplně dole klikněte na červeně označené RECEIVE

Klikněte na modré tlačítko a TRX adresu okopírujte, nyní už ji můžete vložit tam kam potřebujete

Vrátíme se zpět na burzu BINANCE. Po odeslání TRX které jste potvrdili v předchozím obrázku, na vás může ještě vyskočit okénko kde je potřeba zadat potvrzovací kód z vašeho emailu a kód z aplikace google authenticator. Ale to záleží na tom jaké máte v BINANCI vy sami nastavené zabezpečení, pokud tam nemáte žádné, tak se vám možná tohle okno vůbec nezobrazí.

Pak už se vám jen objeví hláška, že váš výběr proběhl úspěšně

Návštěvy celkem