ADVCASH

Tato peněženka je naprosto unikátní, nejen že je součástí některých internetových projektůL

 

Ale co je nejzajímavější MŮŽETE SI SEM POSLAT PENÍZE Z VĚTŠINY TĚCH NEJZNÁMĚJŠÍCH PENĚŽENEK A POTÉ SI JE VYBRAT Z BANKOMATU NEBO ROVNOU PLATIT V OBCHODECH (což doporučuji, vyhnete se tak poplatkům za výběr z bankomatu).

REGISTRACEZDE

NÁVOD NA REGISTRACI + JAK SI OBJEDNAT PLATEBNÍ  KARTUVIDEO

JAK AKTIVOVAT KARTU A ZÍSKAT PIN + PŘEVOD PENĚZVIDEO

Pokud ještě s peněženkami na internetu nemáte zkušenosti a nevíte jak si konkrétně na tuhle peněženku poslat peníze, rozhodně doporučuji certifikovanou směnárnuwww.brumble.cz

Jedná se o českou směnárnu, stránka je kompletně v češtině a myslím, že není těžké se tam orientovat. Nejprve se vpravo nahoře zaregistrujte, a pak si musíte účet ověřit (verifikovat). O tomto ověření je vše napsáno na úvodní straně této směnárny. Až vše provedete podle návodu, můžete se směnárníkem vyměnit peníze například z vašeho bankovního účtu na peněženku perfect money. K dispozici je živý chat, takže se klidně ptejte, napiště třeba, že směňujete poprvé a směnárník vám rád poradí, od toho tam je, je to jeho práce a Vy jste přece klient. 

Takto jsem již směňoval mnohokrát a neměl jsem sebemenší problém. Pokud přeci jen narazíte na nějaký zádrhel, napište mi a já Vám samozřejmě pomohu a poradím. 

V případě, že máte dolary, eura či bitcoiny na jiné peněžence použijte automatickou směnárnu CHANGER. 

Více info: ZDE